Имехара откри резултата в срещата в 21-ата минута, макар само 60 секунди по-късно Антонио Касано да изравни. След нови три минути Сесту направи 2:1 за домакините.

Росина довърши гостите с гол от дузпа в 55-ата минута, преди която бе изгонен Кристиян Киву. Сиена вече е предпоследен в класирането с по-добри показатели от Палермо. Лацио пък постепенно се сбогува с амбициите си за титла след загуба с 2:3 от Дженоа. Римският тим вече е на 8 точки от лидера Ювентус.

Бориело и Бертолачи дадоха преднина от 2:0 за домакините след само 22 минути игра, но голове на Флокари и Маури от дузпа през втората част върнаха интригата. В последните секунди Ригони донесе трите точки за домакините.

Други резултати от днешната програма на кръга в Серия А: Фиорентина - Парма 2:0, Палермо - Аталанта 1:2, Пескара - Болоня 2:3.