Левски и ЦСКА завършиха 1:1 в дерби при набор 1997 на помощния терен на стадион Георги Аспарухов. Армейците, които до днес имаха само една равна среща и водят убедително в класирането в Столичната група за юноши (младша възраст Б), повече се бранеха днес. Те откриха резултата в 61-ата минута чрез резервата Йордан Марков, а в 74-ата националът Ангел Максимов изравни.    Близо 300 души наблюдаваха мача, който беше поверен на елитния съдия Александър Костадинов. След този резултат армейците на треньора Христо Марашлиев имат 65 точки пет кръга преди края. Левски е на 2-о място с 59 и мач по-малко. “Сините“ доминираха в по-голямата част от мача, създадоха много положения, но вратарят ЦСКА Николай Петков направи много силен мач.    Пред другата врата ситуациите бяха доста малко. Левски натисна много здраво в края на първото полувреме, както и в началото на второто. В 35-ата минута внукът на легендата Тодор Барзов- Георги Йомов, излезе сам срещу вратаря и стреля, но Петков с крак отрази.