Отборите на Локомотив Пловдив и Пирин Разлог не успяха да се победят в учебна игра, която завърши при 0:0. Срещата се проведе на стадиона в град Разлог. Александър Станков пусна изцяло нов състав, различен от този, който бе избрал като титулярен за вчерашната контрола в Брегалница (4:0). Наставникът заложи за учебната игра в Разлог на: Колев, Куанг, Стамов, Ас. Георгиев, Атанасов, Димитров, Йотов, Запрянов, Тимонов, Стефанов и Юсеинов. Основните футболисти ще вземат участие в утрешния мач срещу Монтана, от финала за турнира „Пири Къп“. През второто полувреме на терена се появи нов футболист, чужденец, който в последния момент се появи в щаба на тима. Чистите голови положения в мача почти липсваха, като малкото шансове и при двата тима останаха неоползотворени. В 28-та минута Николай Раданов получи втори жълт картон, който извърши груб фаул срещу Димитров в центъра на терена. Съдията Стефан Апостолов не се поколеба и го изгони. По споразумение на двата треньори обаче двубоят продължи при 11:11 като в игра се появи Стоянов. В началото на второто полувреме при единоборство за висока топка бе контузен Георги Стефанов. Линейка откара футболиста малко по-късно в медицинско заведение заради съмнения за счупен нос.