Бразилия показа страхотната си атакуваща игра и победи Чили с 2:1 в контрола на стадиона в Торонто. Неймар блестеше най-ярко за 5-кратните световни шампиони, които затвърдиха доминацията си над чилийците. Домакините на Мондиал 2014 нямат загуба в 12 поредни мача срещу този съперник, а последната им загуба в тези сблъсъци датира от август 2000-та година. Мачът бе и общо шести пореден без поражение за Селесао. Бразилия пък играеше на канадска земя за първи път от почти 20 години. Неймар започна активно и отправи първия изстрел извън наказателното поле, но той бе неточен. Чили влезе мудно в мача и плати скъпо след грешка в 14-ата минута. Маркос Гонзалес сбърка пас при изнасянето на топката и подари на Оскар, който веднага пусна за Хълк вляво и звездата на Зенит с бомбен шут с левия крак в долния ъгъл матира Клаудио Браво – 1:0. До почивката Чили влезе в мача, но така и не стигна до чисто голово положение.