Отборите на Дженоа и Торино не успяха да излъчат победител в мач от 14-ия кръг на италианската Серия А. Мачът на стадион „Луиджи Ферарис“ завърши при резултат 1:1. Резултатът бе открит малко случайно от гостите в 7-ата минута, когато Омар Ел Каудури отклони леко топката след далечен изстрел на негов съотборник. Домакините се опитаха да върнат бързо попадението, но в крайна сметка първата част приключи без нови голове. През второто полувреме все пак домакините показаха по-добра игра и заслужено стигнаха до точката. Попадението за Дженоа падна в 69-ата минута и бе дело на Давиде Биондини. До края на редовното време и двата тима имаха възможности да изкопчат трите точки, но двамата вратари не допуснаха това да се случи. С точката Дженоа запазва седмото си място във временното класиране, но утре може да бъде изместен от Лацио, който има две по-малко. Торино пък се изкачи с една позиция по-напред и вече е 11-ти. В първи мач от кръга в Италия Парма и Болоня също завършиха при равенство 1:1.