„Първо искам да поздравя моите играчи. Те дадоха всичко, опитаха всичко, раздадоха се напълно на терена, от първата до последната минута.” Това заяви наставникът на Челси Жозе Моуриньо, след като за първи път в кариерата си допусна домакинска загуба начело на лондончани. „Сините” изненадващо отстъпиха с 1:2 след обрат пред последния в класирането Съндърланд, а победният гол бе вкаран от Фабио Борини, разписал се от дузпа в заключителните минути на срещата. „Искам да поздравя и Съндърланд. Те спечелиха три важни точки, без значение как и защо”, допълни Моу, а после иронично поздрави и съдийската бригада на мача, допуснала редица грешки при ръководенето му, „Мисля, че съдията Майк Дийн беше фантастичен. Невероятно представяне, така че поздравления и за него.