Изида победи Калиакра с 3-0 гейма в дербито на последния 13-и кръг от пролетния дял на волейболния турнир за любители в Добрич, съобщават от пресцентъра на надпреварата. След тази победа домакините изместиха каварненци от лидерската позиция и приключват редовния сезон начело на временното класиране. В останалите мачове от програмата на традиционния турнир “Изида волей къп“ се получиха следните резултати: Добрич волей - Аксаково 1-2, Вихър - Рефреш 0-3, Екип - Йонивел 0-3, Балчик - Добруджа вет. 0-3, Троя - Енерго Про 1-2, Добруджа юн. - почиват. Известни са вече и имената на осемте отбора, които продължават в следващата фаза на турнира – плейофите. Срещите ще бъдат реферирани от двама съдии, а двубоите са насрочени за 26 април – събота в зала УСШ в градския парк в Добрич. 1-ви четвъртфинал 09:00 ч. ИЗИДА - ТРОЯ 2-ри четвъртфинал 10:30 ч. КАЛИАКРА - ЕНЕРГО ПРО 3-ти четвъртфинал 12:00 ч. ВК ДОБРУДЖА 07 ЮН. - РЕФРЕШ 4-ти четвъртфинал 13:30ч. ВК ДОБРУДЖА 07 ВЕТ.