Единственото попадение отбеляза Арда Туран в 74-тата минута.

В 24-тата минута Коке и Арда Туран откраднаха топката от Видал, тя стигна до Манджукич, който стреля от чиста позиция, но Буфон спаси.

"Юве" отговори с удар на Погба, минава на сантиметри покрай вратата. Малко след началото на втората част играчите на "Атлетико" имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Касерес, но съдията подмина положението.

Нулевото равенство най-накрая бе развалено в 74-тата минута. Страхотна атака на "дюшекчиите", която бе подета от Тиаго. Той намери Хуанфран, който центрира към Арда Туран. Турчинът успя да засече топката и намери пролуката на близкия ъгъл, давайки аванс на домакините, предаде novsport.

В другия мач от групата "Малмьо" изненада "Олимпиакос" с 2:0 у дома. За шведите на два пъти се разписа Розенберг (42' и 82').