Българският национал Николай Бодуров игра цял мач за Фулъм и си вкара автогол в края за драматичното 3:3 при гостуването на Родъръм в 13-ия кръг на Чемпиъншип. Това бе втори автогол за две седмици за бранителя, който вкара в собствената врата и при загубата на България с 0:1 от Хърватия в евроквалификация. 8 981 зрители на „Ню Йорк Стейдиъм” в Южен Йоркшир станаха свидетели на уникална драма, в която любимците им от Родъръм повеждаха на три пъти на три пъти гостите от Лоднон успяваха да изравнят. „Мелничарите” започнаха по-силно пред своите фенове и поведоха в 28-ата минута след шут на Пол Тейлър, който се отклони от Алекс Ревел и влетя в мрежата на Бетинели за 1:0. 5 минути по-късно Джордж Уилямс беше спънат в наказателното поле на Родъръм и Рос Макормак превърна дузпата в изравнително попадение. През втората част темпото се вдигна и Джонсън Клакр-Харис даде отново аванс на домакините с акробатично воле в 53-ата минута. Този път на Фулъм отне само три минути да изравни и Коули Уудроу вкара за 2:2 с красив удар с левия крак от ъгъла на наказателното поле. Три минути преди края шут на Бен Прингъл се отклони от тялото на Бодуров, който нямаше късмет и топката спря зад голлинията – 3:2 за Родъръм и автогол на сметката на Бодуров. Но неговият партньор в защита Дан Бърн се извиси след корнер на Макормак и с глава изравни за крайното 3:3 в 90-ата минута. С едва три победи и две ремита в първите 13 кръга Фулъм е в зоната на изпадащите на 22-ро място с 11 точки, докато Родъръм е 14-ти с 16.