Швейцарският Йънг Бойс шокира Наполи в Група I на турнира Лига Европа. Отборът от Берн се поздрави с престижна и убедителна победа  с 2:0 като домакин и така нанесе първо поражение на италианците в надпреварата.   През първото полувреме двата отбора създадоха няколко интересни положения, но гол така и не падна. В 14-ата минута Хоарау засече с глава, но топката профуча на сантиметри от лявата греда. Малко след това последва силна атака за Наполи, завършила с мощен удар, но вратарят Мвого успя да избие. До края на частта той отново прояви завиден рефлекс, спасявайки силен удар на Мертенс.   Наполи продължи да търси гола през вторите 45 минути, докато домакините максилно добре се възползваха от ситуациите си. В 52-ата минута Хоарау се възползва от колективна грешка в защита и с плътен удар по земя разстреля Кабрал.Минута преди края в добавеното време Йънг Бойс напълно отказа гостите с кинжална контраатака, завършена от Бертон, който успя да се измъкне от опеката на трима бранители.   По този начин и двата отбора имат в актива си по 6 точки. Толкова събера и Спарта (Прага) след класическа победа над Слован (Братислава).   Тази категорична победа обаче остана на заден план, защото двубоят бе прекъснат малко преди края на първото полувреме.