ЦСКА търси шеста поредна победа над Левски във вечно дерби №137.  “Сините“ са домакини на мача, който е от XIII кръг на “А“ група и ще се играе на мразовития национален стадион “Васил Левски“, като стартира в 16:00 часа.  За последно Левски победи ЦСКА на 27 април 2013 г. (2:1), а после претърпя пет загуби от „армейците” и вкара само един гол за 450 минути. Преди сблъсъка „червените” са лидери в класирането с 29 точки, а „сините” са шести и имат с 8 точки по-малко. Главен арбитър на срещата, която ще бъде излъчвана пряко по Нова телевизия, е Ивайло Стоянов. Негови помощници ще са Иван Вълчев и Крум Стоилов, а Валентин Добрев е четвърти съдия. ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ: Левски: - Левски влиза в първенството след серия от 6 мача без загуба в А група - 4 победи и две ремита.