Марица (Пловдив) продължава перфектната си серия от началото на сезона в женската Национална волейболна лига с трета поредна чиста победа.  Този път момичетата на Иван Петков се справиха с реномирания тим на ЦСКА (София) като гости в три гейма.  След 79 минути игра в зала Васил Симов, Жълтите надиграха своите домакини с категоричното 3:0 (25:22, 26:24, 25:21)* в среща от третия кръг от шампионата. В първата част пловдивчанки си помогнаха с 4 аса да поддържат водачеството и да я спечелят с 25:22.  Вторият гейм започна по-добре за софиянки и те поведоха с 8:4 на първото техническо прекъсване.  Марица обаче се вдигна на щурм и със серия от точки изравни за 9:9.  Геймът продължи равностойно до края, когато вицешампионките показаха повече характер и затвориха частта в своя полза при 26:24.  Гостенките показаха и отлична игра на блокада, която продължи и през третия гейм.  Само голямото количество непредизвикани грешки попречи на Марица да постигне по-убедителен резултат в тази част, но те все пак триумфираха като краен победител след 25:21. Топреализатор на мача стана Ралина Дошкова с 16 точки за ЦСКА.