Португалецът е вкарал голове във всички мачове, в които е играл, а общо за всички турнири това е 25-о попадение в 18 срещи.

В 23-ата минута носителят на Златната топка избяга от засадата и подаде на Хамес Родригес за 0:1. Две минути преди края на първото полувреме Роналдо се разписа с чудесен изстрел извън наказателното поле.

В 69-ата минута при спорна ситуация дали топката е напуснала терена преди центрирането на Родригес, все пак Бензема беше най-съобразителен и вкара за 0:3. Крайното 4:0 оформи Кристиано Роналдо от дузпа в 83-ата минута, отсъдена заради игра с ръка, информира БТА.

Накрая на мача резервата на домакините Деян Лекич можеше да вкара, но диагонална странична ножица от 10-ина метра не намери очертанията на вратата. Всъщност Касияс имаше две добри намеси и преди почивката, когато остави мрежата си суха.