Монако завърши наравно 2:2 срещу Монако на своя „Луи II” в мач от 12-ия кръг на френското първенство. Българинът Димитър Бербатов изигра цял мач за „монегаските”, като на няколко пъти пропусна от удобни възможности. В герой на мача се превърна вратарят на гостите Реми Веркутр с безбройните си спасявания. Монако поведе още в петата минута, когато шут на Димитър Бербатов рикошира в Имору и излъга вратаря на гостите. Българинът имаше възможност да удвои аванса на домакините, но хубав негов удар от воле излезе малко встрани от вратата. Каен изравни пет минути след почивката. След бърза контраатака Базил получи отдясно, върна към Койта, който от границата на наказателното поле не остави шансове на Субашич. Само девет по-късно гостите вече водеха. След изпълнение на корнер, Бербатов изчисти на първа греда, след което играчите в бяло-червено не се справиха добре. Топката попадна в Жан-Жак Пиер, който се опита да прехвърли Субашич.