Кармело Антъни отбеляза 25 точки, а Амар Студамайър добави 16 точки и 11 борби за домакините. Филаделфия продължава слабото си представяне от началото на сезона, допускайки 13-а поредна загуба. Отборът все още няма успех в кампанията и е първият, който губи първите си 13 двубоя от сезон 2009/2010, когато Бруклин записа 18 поредни поражения, предаде БТА.

Филаделфия е близо до клубния си антирекорд от 15 поредни загуби от сезон 1972/1973. Тогава тимът записва едва 9 победи и 73 загуби, най-слабото постижение в 82 мача в историята на НБА. Хосе Калдерон направи дебют за Никс и за 21 минути записа 3 точки, 3 борби, 3 асистенции и 2 отнети топки. Джералд Грийн се отличи с 23 точки при победата на Финикс със 106:83 като гост на Индиана.

Маркиф Морис добави 13 точки за Финикс, а Горан Драгич завърши с 11 точки. Айзеа Томас приключи с 16 точки за "слънцата". Родни Стъки беше най-полезен за Индиана с 14 точки. Маями победи Орландо с 99:92 след рекордните за сезона 32 точки за Крис Бош. С два наказателни удара Бош даде аванс на Маями със 79:77 6:45 минути преди сирената, а след това гостите направиха серия от 14:4.

Кливлънд загуби от Торонто с 93:110 точки, а за победителите рекорд в кариерата си записа Лу Уилямс, който вкара 36 точки. Торонто преодоля пасив от 18 точки - 8:26 в началото, за да стигне до успеха. За Кливлънд това беше четвърто поредно поражение. Кайл Лоури добави 23 точки, а ДеМар ДеРоузън наниза 20 точки за триумфа на Торонто.

Кевин Лав се отличи с 23 точки, Кайри Ървинг записа 21, а Леброн Джеймс остана с 15 точки за Кливланд. Вашингтон победи Милуоки със 111:100 точки, след 25 точки на Пол Пиърс и 19 точки на Джон Уол. Тони Паркър реализира 22 точки при успеха на шампиона Сан Антонио над Бруклин с 99:87 точки.

В другите срещи Хюстън победи Далас с 95:92, Сакраменто се наложи над Минесота със 113:101 точки, а Ню Орлиънс спечели като гост срещу Юта със 106:94 точки.