Тимът загуби от "Кърка Ново место" (Словения) с 54:71 точки в среща от 13-ия кръг на турнира. Николов игра 6:28 минути като титуляр и спечели 3 борби. Олимпия има 8 победи и 5 загуби и заема трето място в класирането, докато Кърка е с баланс от 6-7 и е на шеста позиция.

В първенството на Румъния Университатя Клуж, с Васил Кьосев в състава си, допусна загуба от Клуж със 70:108 точки в мач от 12-ия кръг. Кьосев започна в стартовата петица и се отчете с 2 точки, 1 борба, 3 асистенции и 2 откраднати топки за 16 минути.

Университатя Клуж заема последно място в класирането с 11 поражения от 11 мача.

В женското първенство на Франция Шарлевил, където играе Екатерина Димитрова, допусна загуба в 12-ия кръг като гост на Тарб с 56:63 точки. Димитров игра 20 минути като резерва и завърши с 1 борба и 2 асистенции, предаде БТА.

Шарлевил е на 10-о място в класирането с пет победи и седем загуби.