С попадения през първото полувреме на Робин ван Перси и Радамел Фалкао и автогол на Уес Морган "червените дяволи" излязоха на третото място в класирането поне за 24 часа.

В 27-ата минута холандският национал Ван Перси откри резултата с удар с по-слабия си десен крак след асистенция на сънародника си Далей Блинд. Само 4 минути след това Фалкао покачи аванса на "Юнайтед" на два гола, разписвайки се при добавка след удар на Анхел ди Мария. В края на първата част Уейн Рууни центрира от корнер, Блинд отправи топката към вратата и Уес Морган си вкара автогол.

През втората част домакините пропуснаха да вкарат още голове, а 10 минути преди края Марчин Василевски се възползва от центриране на Марк Олбрайтън и вкара почетен гол за "лисиците", съобщи БТА.

В друга среща от този кръг "Тотнъм" спечели с 3:0 като гост срещу "Уест Бромич Албиън".

Кристиан Ериксен в 7-ата минута откри резултата в полза на лондончани, а Хари Кейн добави още едно попадение 8 минути по-късно. Отново младата звезда Кейн от дузпа оформи класическата победа в полза на "шпорите" в средата на втората част.