Монако и Пари Сен Жермен завършиха 0:0 в дербито от 27-ия кръг на Лига 1. Парижани доминираха през пълните 90 минути, но така и не успяха да намерят път към мрежата на Субашич. Това бе шестото поредно равенство между двата тима в елита на Франция. Димитър Бербатов се появи като резерва за „монегаските” в 66-ата минута, но с нищо не промени развоя на двубоя. Още в началото на двубоя добра атака на домакините бе завършена от Жоао Моутиньо, но голът му бе правилно отменен поради засада. След това ПСЖ наложи натиск и пропусна половин дузина чисти положения. Първо – Кавани имаше възможност да открие, но насочи удара си прави в Субашич, който без проблеми боксира. След това дойдоха два последователни пропуска на Лавеци.