Напред продължава и "ЦСКА Москва", който победи със същия резултат "Криля Советов" с Георги Миланов в стартовия си състав. Ивелин Попов започна като титуляр за "Кубан" и беше сред най-дейните на терена, като капитанът на българския национален тим имаше дейно участие в единствения гол в мача. Той беше фаулиран на левия фланг в 34-та минута, а центрирането на Сергей Ткачов беше засечено в мрежата на гостите от хърватина Тони Шунич, предаде БТА.

Попов получи правото да изпълни дузпа в 87-та минута, след като беше фаулиран в наказателното поле на съперника. Българският национал опита да бие в стил "Паненка", но вратарят на Мордовия улови топката с лекота. Малко по-късно Попов получи и жълт картон за игра с ръка.

Георги Миланов игра 76 минути по-рано днес за "ЦСКА Москва", който се наложи с 1:0 над "Криля Советов" и също се класира на полуфинал. Бибрас Начо вкара единствения гол в 50-та минута след пас на Алан Дзагоев.