Играе се до четири успеха, а домакин на мач номер 3 в четвъртък е "Милуоки". В началото на четвъртата част баскетболистите на "Чикаго" с изоставаха с 3 точки, но направиха серия от 13:0 и поведоха с 84:74 точки, съобщи БТА.

За победителите се отличи Джими Бътлър с 31 точки и 9 борби. Дерик Роуз добави 15 точки и 9 асистенции. Майк Дънливи завърши с 12 точки и 6 борби, а Пау Гасол с "дабъл-дабъл" - 11 точки и 16 борби.

Крис Мидълтън беше най-полезен за "Милуоки" с 22 точки и 6 борби. Майкъл Картър-Уилямс записа 12 точки. Лидерът в редовния сезон "Голдън Стейт" победи гостуващия "Ню Орлиънс" с 97:87 точки и поведе с 2:0 в серията в плейофите в Западната конференция.

Клей Томпсън вкара 26 точки, а Стiф Къри се отличи с 22 точки и 6 асистенции за победителите, които изоставаха с 13 точки в края на първата част.

За гостите Антони Дейвис завърши с "дабъл-дабъл" - 26 точки и 10 борби, а Ерик Гордън вкара 23 точки.