"Червените" изнесоха поредната си лекция в третия ешалон и водят в класирането с пълен актив от 27 точки и голова разлика 43:0. С хеттрик за успеха на ЦСКА се отличи Преслав Йорданов, по два гола добавиха Борис Галчев и Николай Цветков, а Иван Танчев от "Беласица" си вкара автогол.

Галчев откри резултата в 7-а минута от пряк свободен удар, а в самия край на първата част Преслав Йорданов покачи на 2:0 с удар отблизо. След почивката "Червените" вдигнаха темпото и головете се заредиха един след друг.

Преслав Йорданов вкара с глава за 3:0 в 49-а минута, а три по-късно Иван Танчев засече топката в собствената мрежа - 4:0. Николай Цветков отбеляза красив гол с фалцов удар от 18 метра в 55-а минута, предаде БТА.

Преслав Йорданов оформи своя хеттрик в 60-а минута. Отново Николай Цветков в 71-а минута направи 7:0 след пас на Павел Головодов, а крайното 8:0 оформи Борис Галчев минута преди края.