Единственото попадение за руския тим реализира Павел Мамаев от дузпа в 2-ата минута. Със спечелените три точки двата тима се изравниха на върха на група "C" с по 10 пункта, съобщи БГНЕС.

Трети е гръцкият ПАОК, в чийто редици е българският нападател Димитър Бербатов, като по-късно днес тимът от Солун приема аутсайдера в групата ФК "Габала".

В друг мач от турнира Благой Георгиев се разписа за победата на своя "Рубин" (Казан) с 2:0 над швейцарския "Сион". Българинът откри резултата в 72-ата минута, а в заключителните минути Марко Девич оформи крайното 2:0. Гостите завършиха двубоя с 10 души, след като Бирама Ндойе бе изгонен за втори жълт картон в 34-ата минута.

С победата руснаците събраха актив от 5 точки, заемайки временно третата позиция в група "B", където са още тимовете на "Ливърпул" и "Бордо".