"Червените дяволи", които бяха на косъм от победа с 1:0 на "Стамфорд Бридж" пред погледа на Роман Абрамович, не успяха да издържат и в крайна сметка Коста изравни резултата в добавеното време, предаде БГНЕС.

Първият гол в срещата падна в 61-та минута, след като Джеси Лингард вкара. "Юнайтед" стартира по-активно и за първите 18 минути тимът от Манчестър изпълни шест корнера към вратата на Тибо Куртоа. Отборите изравниха сили, но добрите намеси на вратарите не позволиха през първото полувреме да падне гол.

Втората част падна гола за "Юнайтед", а след това "Челси" наложиха пълна доминация в двубоя. Фабрегас стреля на няколко пъти към вратата на Де Хеа, но испанския страж опази мрежата си суха почти до самия край на мача. В първата минута на добавеното време Диего Коста изравни на 1:1.