Арсенио Нунеш откри резултата за "червените" още в 16-ата минута след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар.

До края на първата част домакините стигнаха до нови две попадения дело на Густаво Кулма в 26-ата и Руй Педро в 28-ата минути. Крайното 4:0 за ЦСКА-София оформи португалецът Диого Виана, който се разписа от пряк свободен удар в 56-ата минута.

През второто полувреме на терена за "армейците" се появи и централният нападател Преслав Йорданов, който се завърна в игра след дълго отсъствие поради контузия.

Следващата събота, 15 октомври, "армейците" приема тима на "Левски" в сблъсък от 10-ия кръг на Първа лига.

Срещата е с начален час 16.30 и ще се проведе на националния стадион "Васил Левски".