Селекционерът на Люксембург Люк Холц призна, че е много радостен от равенството с Беларус (1:1) в Борисов, но подчерта, че отборът му повече е заслужавал точката в двубоя срещу България (3:4) на старта на световните квалификации. “В последно време често ни упрекваха, че показваме сравнително добро ниво на игра, но не можем да печелим точки. Затова днешното равенство е много важно, с оглед на това какво се случи на терена. Цялото второ полувреме ни се наложи да играем с човек по-малко (Дирк Карлсон получи втори жълт картон в 44-ата минута, бел.ред), но съумяхме да запазим добрата си организация на игра, действахме достатъчно самоотвержено и успяхме бързо да върнем гола в края на мача. Много важна точка и сме щастливи от резултата.