Гостите изоставаха на почивката с 4 точки, но успяха да обърнат мача. ДеМаркъс Казънс реализира 37 точки, които не стигнаха на тима му за успех. За гостите от "Сан Антонио" най-резултатен стана Кауай Ленърд с 30 точки.

Домакинска загуба претърпя и "Портланд Трейл Блейзърс", който отстъпи пред "Лос Анджелис Клипърс" със 106:114. Блейк Грифин допринесе за победата с 27 точки и 13 борби, а съотборникът му Крис Пол също вкара 27 т. За "Портланд" най-добре се представи Деймиън Лилард с 29 точки и 10 борби.

"Чикаго Булс" победи "Бостън Селтикс" със 105:99 на свой терен. "Биковете" дръпнаха с 10 точки след първата четвърт и не позволиха на съперника си да направи обрат.

"Атланта Хоукс" се справи у дома със съпротивата на "Вашингтон Уизардс" - 114:99. Срещата бе равностойна до заключителната четвърт, в която "ястребите" бяха неудържими и я спечелиха с 14 точки разлика. Пол Милсап отбеляза 28 точки, а Дуайт Хауърд завърши с дабъл-дабъл - 11 точки и 19 борби. Маркийф Морис бе най-добър за гостите с 22 пункта.