Русия и Белгия не успяха да се победят в контролна среща. Двата тима изиграха зрелищен двубой, окрасен с 6 попадения. Домакините поведоха в резултата, но “червените дяволи“ обърнаха нещата в своя полза до 1:3, още до края на първото полувреме. През втората част “сборная“ вложи всички сили и заслужено стигна до 3:3, като изравнителното попадение падна в последната минута.     Мачът започна отлично за Русия. След само 180 секунди игра Виктор Васин даде аванс на домакините. Белгия обаче отговори скоростно. Бентаке бе фаулиран в наказателното поле, за което главният арбитър отсъди дузпа. В 17-ата минута Кевин Миралас бе безкомпромисен от бялата точка, изравнявайки резултата. Малко по-късно голмайсторът можеше да осъществи пълен обрат, но стреля над вратата.