Бърни: Ф1 може да бъде продадена по всяко време

Бившият шеф на Формула 1, Бърни Екълстоун, заяви, че новите собственици на надпреварата могат да я продадат отново във всеки един момент.

Три месеца след като "Liberty Media" приключи придобиването на Формула 1 на стойност 6,4 млрд. паунда, Екълстоун коментира, че не смята, че председателят на "Liberty", 76-годишният Джон Малоун, има интерес от този спорт.

"Джон Малоун е много хитър бизнесмен и, ако някой дойде с оферта на стойност повече, отколкото той плати, тогава той ще продава", заяви бившият шеф на Формула 1, цитиран от Фокус.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

12 Май 2017

Кой ще завърши на второ място в крайното класиране този сезон на българското футболно първенство след шампиона Лудогорец?

Резултати
02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон? 19 Април 2017Кой отбор ще спечели Шампионска лига през този сезон?