Изданието прилага кадър на почивката, когато на излизане от съблекалнята за второто полувреме Меси изплюва един от зъбите си. Заради последвалото кръвотечение, се наложи аржентинецът да играе с памучна кърпичка в устата.

Това не попречи на Лео, който вкара два гола за "Барселона" при победата над "Реал Мадрид" с 3:2.

Причина за инцидента е удар с лакът, който Меси получи от Марсело през първото полувреме.

В същото време Меси наруши мълчанието след мача и написа съобщение до последователите си в социалните мрежи.

"Излязохме на "Бернабеу" за победа, с която да запазим шансовете си за титлата. Все още има дълъг път, но тази победа е важна стъпка напред и ни донесе голяма радост", написа Меси, цитиран от БТА.