Сн.: Bulphoto
Стойчев е новият старши треньор на елитния италиански волейболен клуб ”Азимут Модена”
Българският специалист Радостин Стойчев е новият старши треньор на елитния италиански волейболен клуб "Азимут Модена".

47-годишният Стойчев, който ще води тима през следващия сезон, ще бъде представен официално на пресконференция по-късно днес.

Той се завръща на Апенините след година отсъствие, като за последно води "Тренто", на кормилото на който постигна и най-големите си успехи, спечелвайки три пъти Шампионската лига, четири пъти Световното клубно първенство и четири пъти титлата на Италия.

Ръководството на "Азимут Модена" стяга сериозна селекция за следващия сезон, в който ще се стреми да спечели всички значими отличия. Управата на клуба днес представи официално две от новите попълнения Ървин Нгапет и Максуел Холт.

Спекулациите са, че Стойчев може да върне в Италия Матей Казийски, който в момента играе в японското първенство.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

12 Май 2017

Кой ще завърши на второ място в крайното класиране този сезон на българското футболно първенство след шампиона Лудогорец?

Резултати
02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон? 19 Април 2017Кой отбор ще спечели Шампионска лига през този сезон?