”Сан Антонио” взе трудна победа над ”Хюстън”

10 май 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
”Сан Антонио” победи драматично със 110:107 у дома след продължение ”Хюстън”
"Сан Антонио" победи драматично със 110:107 у дома след продължение "Хюстън" в пети мач от полуфиналите в Западната конференция на НБА, съобщи БТА.

Дани Грийн реализира 7 от своите общо 16 точки в допълнителния период, а "Спърс" поведе с 3:2 успеха в серията с "Рокетс". Кауи Ленард се отличи с 22 точки и 18 борби за победителите преди да напусне игра с контузия в глезена на десния си крак.

Ленард стъпи върху крака на Джеймс Хардън 5:37 минути преди края на третата част и след това изявите му на полето бяха силно ограничени. Хардън се отличи с 33 точки и 10 асистенции за гостите. Той имаше шанс да вкара тройка, която да изравни резултата в продължението, но шутът му беше блокиран от Ману Джинобили.

Дани Грийн реализира от зоната за три точки и направи резултата 109:107 точно 30.7 секунди преди финала на допълнителната част, а след това отбеляза точка и от зоната за наказателни удари.

Мач номер 6 от серията между двата тима е в четвъртък в Хюстън.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

20 Юли 2017

Ще се класира ли Лудогорец за групите на Шампионска лига през този сезон?

Резултати
04 Юли 2017Къде ще играе Димитър Бербатов през новия футболен сезон? 02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон?