11 май 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
”Бостън” надделя над гостуващия ”Вашингтон” със 123:101
"Бостън" надделя над гостуващия "Вашингтон" със 123:101 и поведе с 3:2 победи във втория кръг на плейофите в Източната конференция на НБА.

Столичани вкараха първите два коша в мача, но след това домакините отвърнаха със серия от 16 безответни точки и поведоха с 16:4 малко преди средата на първата четвърт и до края контролираха мача, съобщи БТА.

На почивката "Бостън" водеше с 67:51, а малко преди края на третата част преднината достигна 20 точки при 92:72.

В последната четвърт мачът се доиграваше. Ейвъри Брадли вкара рекордните в кариерата си в среща от елиминациите 29 точки, Ал Хорфорд завърши с 19 точки, а Айзея Томас и Джей Краудър добавиха по 18 за успеха. Джон Уол беше най-полезен за "Вашингтон" с 21 точки.

"Бостън" се нуждае от още една победа, за да се класира за финала на Изток.

Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

25 Август 2017

На кое място ще завърши Лудогорец в своята Група C на Лига Европа в конкуренцията на Хофенхайм, Истанбул и Брага?

Резултати
08 Ноември 2017Колко далеч ще стигне Григор Димитров при първото си участие в турнира на 8-те най-добри тенисисти през годината в Лондон?