11 май 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
”Бостън” надделя над гостуващия ”Вашингтон” със 123:101
"Бостън" надделя над гостуващия "Вашингтон" със 123:101 и поведе с 3:2 победи във втория кръг на плейофите в Източната конференция на НБА.

Столичани вкараха първите два коша в мача, но след това домакините отвърнаха със серия от 16 безответни точки и поведоха с 16:4 малко преди средата на първата четвърт и до края контролираха мача, съобщи БТА.

На почивката "Бостън" водеше с 67:51, а малко преди края на третата част преднината достигна 20 точки при 92:72.

В последната четвърт мачът се доиграваше. Ейвъри Брадли вкара рекордните в кариерата си в среща от елиминациите 29 точки, Ал Хорфорд завърши с 19 точки, а Айзея Томас и Джей Краудър добавиха по 18 за успеха. Джон Уол беше най-полезен за "Вашингтон" с 21 точки.

"Бостън" се нуждае от още една победа, за да се класира за финала на Изток.

Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

20 Юли 2017

Ще се класира ли Лудогорец за групите на Шампионска лига през този сезон?

Резултати
04 Юли 2017Къде ще играе Димитър Бербатов през новия футболен сезон? 02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон?