Иво Иванов: Искам да остана в Берое, но още не се знае

19 май 2017 | Източник: Novsport
Реваншът свърши с гола за Ботев, призна капитанът на Берое
Капитанът на Берое Иво Иванов заяви, че иска да остане в клуба след победата с 2:1 над Ботев (Пд), която се оказа последен мач за Берое за сезона заради загубата с 0:3 в първия мач от плейофа за Лига Европа. „Искахме да започнем с повече агресия в първите минути, получи се. За жалост не можахме да вкараме втори гол. Второто полувреме стана много тежко, рискувахме, получихме гол. Опитахме се, но не можахме. Рискувахме, нямахме какво да губим. 3:0, много лош резултат от първия мач. Според мен се поучи добре. Целият отбор се раздаде на 100% и се радвам, че го направихме. В края на сезона има умора. Всички момчета имат проблеми, момчета с контузии, но днес играха и искам да им благодаря. Контрите на Ботев бяха добри, имат добри изпълнителни за контраатака. Една от тях се получи, вкараха и там мачът свърши”, обясни Иво Иванов за мача тази вечер пред „Диема спорт”. Бранителят се надява и самият той, и треньорът Ферарио Спасов заедно да останат в клуба. „Има момчета, на които изтичат договорите и сега ще решаваме (бел. ред.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

20 Юли 2017

Ще се класира ли Лудогорец за групите на Шампионска лига през този сезон?

Резултати
04 Юли 2017Къде ще играе Димитър Бербатов през новия футболен сезон? 02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон?