Столичните регионални полуфинали на Фен Купа 2017 бяха официално открити днес на игрищата в комплекс „Спортна София“ (Зона Б5). Сред официалните гости бяха ветеранът на Левски Христо Йовов „Бижутера“ и звездата на Левски Владимир Гаджев. „Много се радвам, че съм тук. Искам да поздравя всички участници и да им пожелая успех. Играйте спортсменски, без нарушения, защото, в крайна сметка, всички сме тук, за да се забавляваме. Поздрав и към организаторите, които както винаги осигуряват перфектни условия за игра“, сподели Йовов от сцената.   Веднага след откриването стартира демонстративен мач между отбора на „Бижутера“ и приятели срещу сборен тим на местни журналисти. Още преди срещата Йовов сподели желанието си да повтори уникалния гол, който отбеляза с фланелката на Левски срещу Олимпик Марсилия през 2005г. и който му донесе прякора „Бижутера“. За изненада на зрителите първият гол в срещата падна във вратата на отбора на Йовов. Журналистите откриха резултата с гол на Джани Ривера, но радостта им не трая дълго, защото в средата на първото полувреме Йовов получи брилянтен пас от Гаджев и изравни. В последните минути на първата половина съотборникът на „Бижутера“ Краси Петров „копна“ топката почти от центъра и успя да прехвърли вратаря за 2:1. Резултатът остана непроменен почти до края, но във финалните минути на редовното време журналистът Ивайло Димитров се разписа за крайното 2:2.