Най-скъпият футболист в света Неймар започна като титуляр за ПСЖ при визитата на Гинган в мач от втория кръг на Лига 1 и се отчете с гол и асистенция за класическата победа с 3:0.   През първото полувреме ПСЖ имаше сериозно териториално предимство, но така и не успя да стигне до попадение във вратата на домакините. Неймар на няколко пъти участва в добри комбинации за тима си, но съотборниците му не се възползваха от идеите му.     В началото на втората част ПСЖ поведе в резултата, благодарение на куриозен автогол. Жордан Икоко се засуети в наказателното си поле и върна топката към вратаря Карл-Йохан Йонсон, който обаче не успя да се справи с кълбото и то влезе във вратата. Десетина минути по-късно гостите удвоиха преднината си.