11 септември 2017 Редактор: Динко Гоцев
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
Испания изхвърли домакина Турция от Евробаскет 2017
Испания потопи в скръб Турция, елиминирайки баскетболната гордост на домакините със 73:56 на Европейското първенство.

Шампионите бяха безмилостни, като Рики Рубио бе най-резултатен с 15 точки, но традиционно, в този испански тим точките се разпределиха и отборната игра донесе успеха (четирима с над 10 пункта).

След разгромната победа на Русия над Хърватия късно в неделя със 101:78, четвъртфиналите на Европейското вече са ясни.

Във вторник от 18,45 ч Германия среща Испания, а от 21,30 ч е дуелът на Словения и Латвия.

В сряда от 18,45 ч Гърция и Русия ще спорят за място на полуфинал, а програмата на този етап завършва в 21,30 със сблъсъка Италия - Сърбия.

Полуфиналите са в четвъртък и петък от 21,30 ч българско време, мачът за трето място е в неделя от 17 ч, а финалът - от 21,30 ч в същия ден.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

06 Септември 2017

Как ще завърши боксовият мач между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа за поясите на IBF, WBA и IBO в Кардиф на 28-и октомври?

Резултати
25 Август 2017На кое място ще завърши Лудогорец в своята Група C на Лига Европа в конкуренцията на Хофенхайм, Истанбул и Брага? 26 Юли 2015Ще се класира ли България за световното първенство по футбол през 2018 г. в конкуренцията на Холандия, Франция, Швеция, Беларус и Люксембург?