За трети път през сезона "червените дяволи" вкарват четири попадения в един мач и вече имат голова разлика 16:2. Същият актив - 13 точки и тази голова разлика, има и "Манчестър Сити".

Антонио Валенсия заби фамозен гол още в 4-ата минута, като стреля от движение в горния ъгъл по диагонал. Изпълнение, което при падащия дъжд и мокра топка изглежда още по-сложно.

Първото полувреме мина под диктовката на домакините, а и с поглед върху Уейн Рууни, който за първи път се завърна на "Олд Трафорд" след летния си трансфер от "Юнайтед" в "Евертън".

Нападателят имаше страхотна ситуация да изравни в началото на второто полувреме, но Давид де Хеа спаси отблизо. Това бе и единственият шанс за гостите, които бяха сринати с три гола в последните 10 минути.

Хенрик Мхитарян вкара за 2:0, Ромелу Лукаку наказа бившия си отбор, а от дузпа Антони Марсиал оформи крайното 4:0.