Резултатът поне ни спестява унижението от загуба, след като късен гол на Венцислав Керчев от "Лудогорец" донесе ремито в 88-ата минута.

Нашите претендираха за гол в 65-ата минута, когато Александър Георгиев стреля, топката се удари в напречната греда и тупна около голлинията, но реферът даде знак играта да продължи.

Но в три мача младежите ни имат 2 точки, което ги отдалечава безнадеждно от всякаква възможност за класиране. На финалите отива само победителят в групата, а вторият е на бараж.

Трите ни срещи дотук бяха с най-слабите тимове (на хартия) - Люксембург (0:1 у дома), Казахстан (2:2 вкъщи и 1:1 навън). Предстоят ни мачове срещу Франция като гост на 9 ноември, Словения и Черна гора...

Преди дни селекционерът Антони Здравков призова да се играе за чест, но явно думите му са глас в пустиня.

Или просто такова е нивото на футбола ни в момента.