Сензациите в пресата днес, петък, 13-и октомври 2017 година: „Тема спорт”: След повече от месец, Енрике се завръща за ЦСКА срещу Пирин Бразилецът Енрике Рафаел ще се завърне в игра за ЦСКА срещу Пирин след малко повече от месец отсъствие. За последен път той взе участие в шампионатен мач срещу Верея (3:0). След това не записа нито минута в двубоите с Черно море, Дунав и Етър. Получи шанс само при гостуването на Несебър от турнира за Купата на България. Срещу Пирин в неделя обаче бразилецът ще запише първи минути в първенството от 36 дни. Все още не е ясно обаче дали ще започне титуляр, или ще се появи на терена като резерва. Дилемата е - той или Густаво Кулма да стартира отляво на червената атака. „Меридиан мач”: „Червените“ не намалиха билетите за срещата с Пирин От ЦСКА пуснаха официално в продажба билетите за домакинството на Пирин. Мачът е в неделя от 20,00 часа на стадион „Българска армия“. Цените на пропуските са 18 лева за Сектор А, 12 лева за Сектор В, както и 5 лева за фенската трибуна на „червените”, както и за гостуващите привърженици. За място във ВИП ложата цената е непроменена - 130 лева. Билетите вече са налични в търговската мрежа. В деня на мача касата до фен магазина ще отвори в 16,00 часа, а тази на „Спортна София“ - в 18,00 часа. От клуба прецениха, че не трябва да намалят цените на билетите с оглед на по-голяма посещаемост. Заради късния час в неделя вечер не се очакват организирани посещение от провинцията, което ще намали чувствително посещаемостта на „Армията“. „Тема спорт”: Славия остава на „Васил Левски“ до края на годината Славия няма да играе на клубното си съоръжение до края на годината. Ръководството на белите е поискало официално от БФС и Професионалната лига домакинските двубои на отбора да се играят на националния стадион “Васил Левски“. Решението е било взето както от шефовете, така и от старши треньора Златомир Загорчич.