Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи при гостуването си на Добруджа 07 с 2:3 (22:25, 25:13, 25:19, 24:26, 9:15).   Срещата се игра в зала “Добротица“ в Добрич и предложи истинско шоу на зрителите.   Домакините взеха първата част с 25:22 точки, но момчетата на Александър Попов се мобилизираха и успяха да изравнят геймовете след категоричното 25:13 точки.   В третата част армейците продължиха да доминират и отново не дадоха на домакините да минат котата от 20 т., повеждайки в геймовете след 25:19. Волейболистите на Добруджа обаче се съвзеха и успяха да измъкнат четвъртия гейм с 26:24 точки и да вкарат мача в тайбрек.   В него ЦСКА отстъпи с 9:15 точки и така допусна първа загуба през сезона, след като в първия кръг се наложи над Тетевен Волей.   Най-резултатен за ЦСКА беше Венцислав Георгиев.