Пирин победи ЦСКА с 3:2 (22, -20, 21, -26, 16) в среща от четвъртия кръг на волейболната Суперлига.   Двубоят в Разлог предложи много обрати и емоции.   Мачът бе изключително оспорван. Домакините имаха възможност да спечелят срещата и в четвъртия гейм, но ЦСКА навакса сериозно изоставане и успя да прати двубоя в тайбрек.    Драматичните моменти в него продължиха, а в края Пирин ликува чака при петата възможност да затвори мача.    Това е втора загуба за ЦСКА след тази в Добрич (2:3).    От домакините Илиян Преспов бе най-резултатен с 26 точки (2 аса), Благовест Катранджиев добави 20 за успеха (1 ас, 2 блокади).    Трима играчи на ЦСКА завършиха с 17 точки - Красимир Гайдарски, Венцислав Георгиев и Станислав Петков.