Русия и Испания завършиха наравно 3:3 в много интересна контрола, която се игра в Санкт Петербург.    Серхио Рамос отбеляза на два пъти от дузпи за иберийците, но светлините на прожекторите събра Фьодор Смолов, който вкара две прекрасни попадения.    Ла Роха поведе още в 9-та минута. Марко Асенсио центрира към Жорди Алба и защитникът на Барселона реализира с глава.   В 35-та минута Испания получи правото да изпълни скандална дузпа. Далер Кузяев игра с рамо в наказателното поле, но Джанлука Роки видя нещо различно и посочи бялата точка. Серхио Рамос бе точен при изпълнението.   В 41-та минута Фьодор Смолов вкара първия си гол в срещата, след като финтира Жерар Пике и стреля силно към вратата на Давид Де Хея.   Резултатът бе изравнен в 51-та минута.