Локо (М) и Копенхаген показаха класа в най-важния момент

7 декември 2017 | Източник: Novsport
Локо надви аутсайдера Злин като гост и стана недостижим на върха, а датчаните надделяха над Шериф (Тираспол) в директна битка за втората позиция
 Лидерът в руското първенство Локомитив (Москва) и ФК Копенхаген заеха първите две места в Група F на Лига Европа и продължават във фазата на преките елиминации. Всичко се реши в днешните последни двубои от групата, в които и двата отборите записаха победи с по 2:0.   Локо надви аутсайдера Злин като гост и стана недостижим на върха, а датчаните надделяха над Шериф (Тираспол) в директна битка за втората позиция.     Московчани успяха да пречупят чешкия си противник едва през второто полувреме и то след като домакините останаха с 10 души заради червен картон на Зоран Гаич в 57-ата минута. “Железничарите” се възползваха от численото си предимство и Алексей Миранчук (70’) и намиращият се в отлична форма Джеферсън Фарфан (75’) вкараха така важните попадения за гостуващия състав.     По същото време на стадион “Паркен” в Копенхаген местният тим трябваше задължително да надвие Шериф, за да може да го задмине заради по-добрите си показатели в директните мачове. Всичко най-интересно се случи след почивката.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

13 Декември 2017

Кой заслужава най-много да бъде избран за Спортист на годината в България за 2017 г.?

Резултати
05 Декември 2017Справедливо ли е решението на МОК да отстрани Русия от участие на олимпиадата в Пьончанг 2018, допускайки само отделни руски спортисти да се състезават под неутрален флаг? 27 Ноември 2017Кой има най-голяма вина за ексцесиите по време на мача между Локомотив Пд и ЦСКА-София от 17-ия кръг на българското футболно първенство?