Отборът на Юта Джаз записа победа като гост със 107:95 над Бостън Селтикс в среща от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация. По този начин „джазмените“ прекъснаха негативната си серия от 9 поредни загуби от Селтикс и записаха първа победа в зала „Ти Ди Гардън“ от 2008 г. насам. Двата отбора започнаха равностойно срещата, но след втората четвърт Юта пое постепенно инициативата. Преди заключителната четвърта част гостите имаха солидна преднина от 12 точки, която в крайна сметка се оказа достатъчна за изхода на срещата. Така играчите на Брад Стивънс инкасираха седмата си загуба от началото на кампанията, но продължават да са лидер в Източната конференция.  За победителите най-резултатен бе Рики Рубио с 22 точки, 7 борби и 5 асистенции, докато за Бостън Кайри Ървинг наниза 33 пункта. В друг мач от НБА тимът на Оклахома Сити Тъндър се наложи като гост в изключително драматичен сблъсък със 119-117 (след продължения) над Филаделфия Севънти Сиксърс.