Лайпциг взе дербито зад Байерн и вече е втори

13 януари 2018 | Източник: Novsport
“Биковете“ веха своето като домакини и вече са зад лидера в Бундеслигата
Отборът на РБ Лайпциг победи с 3:1 като домакин Шалке 04. “Биковете“ надделяха на Ред Бул Арена след страхотно проведени последни 20 минути от мача, като преди това равенството 1:1 излеждаше невъзможно да се промени.  Началото на срещата беше добро за гостите от Шалке и още във 2-та минута Харит стреля опасно, но ударът му беше спасен. Шест минути по-късно и Бургщалгер беше близо да открие. В следващите минути Лайпциг така и не успяваше да отправи изстрел  към Ферман.  Противно на логиката обаче в 41-та минута именно те откриха резултата.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

21 Декември 2017

Кой ще спечели изборите за президент на БФС на предстоящия през февруари конгрес?