"Сините" победиха в срещата реванш със 70:63. За домакините Симеон Илиев завърши с "дабъл-дабъл" - 15 точки и 12 борби.

В началото на срещата двата отбора допускаха доста грешки. Гостите успяха да поведат с 8:3, но малко преди средата на първата част домакините изравниха при 8:8, след което и поведоха в резултата.

Секунди преди края на първата част Павлин Иванов открадна топката от Венелин Христов и реализира кош, с което "Левски Лукойл" спечели първата четвърт с 16:15.

Играта през втората част бе равностойна, но след около 2 минути и половина игра с тройка на Николай Николов домакините поведоха при 22:20. В средата на втората четвърт "Черно море Тича" водеше със 7 точки - 30:23.

Три минути преди почивката Христо Николов реализира кош и фаул и гостите не само изравниха, но и поведоха. На почивката "Левски Лукойл" имаше аванс от три точки - 37:34.

След почивката в играта на двата отбора имаше много брак. Гостите обаче се възползваха по-добре ог грешките на домакините и поведоха с 8 точки при 52:44.

Преди последната част авансът на "Левски Лукойл" бе 4 точки - 55:51. През последната част двата отбора продължиха да допускат грешки. Гостите успяха да поведат с 8 точки при 62:54.

Домакините се опитаха да се върнат в мача, намалиха пасива си до 2 точки при 60:62, но силите им не стигнаха за обрат и "Левски Лукойл" спечели мача и продължава напред в турнира след два успеха.