Футболистите на Стамен Белчев подходиха лежерно към мача и бяха изненадани от 12-ия във Втора лига тим на "Струмска слава".

"Червените" поведоха с гол на Жеан Бланко от дузпа в 6-а минута, отсъдена за нарушение срещу Роланг Алберг.

Бланко започна като титуляр, като се очаква именно той да води атаката на ЦСКА в първия мач от плейофите срещу Ботев Пловдив другата седмица заради наказанието на голмайстора Фернандо Каранга.

Като титуляр за ЦСКА започна и португалецът Укра, който все още чака своя дебют в официален мач, тъй като доскоро лекуваше контузия и е изостанал с подготовката.

"Струмска слава" обърна мача, като изравни до почивката с попадение на Георги Каранейчев, а в началото на втората част Кристиян Тасев вкара два бързи гола и гостите от Радомир поведоха с 3:1.

В средата на втората част Роланг Алберг намали на 2:3 след добро взаимодействие с Раул Лое.

Стартов състав на ЦСКА: Георги Китанов, Александър Дюлгеров, Раул Лое, Александър Барт, Жеферсон Телес, Кристиян Малинов, Тиаго Родригес, Едвин Джеси, Роланд Алберг, Укра, Жеан Бланко.