БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ

Плуване
Александър Николов Плуване - 100м. свободен стил, мъже
Венцислав Айдарски Плуване - 10 км маратон, мъже
Нина Рангелова Плуване - 100м. свободен стил, жени
Нина Рангелова Плуване - 50м. свободен стил, жени
Нина Рангелова Плуване - 200м. съчетано, жени
 
Кану-каяк (слалом)
Ангел Кодинов Кану - 1000м. индивидуално, мъже (c1)
Ангел Кодинов Кану - 200м. индивидуално, мъже (c1)
Мирослав Кирчев Каяк - 1000м. индивидуално, мъже (k1)
 
Спортна стрелба
Антоанета Бонева Пистолет - 25м., жени
Антоанета Бонева Пистолет - 10м., жени
Антон Ризов Пушка - 10м., мъже
Антон Ризов Пушка 50м. 3 позиции - мъже
Антон Ризов Пушка - 50м. легнал, мъже
Самуил Донков Пистолет - 50м., мъже
Самуил Донков Пистолет - 10м., мъже
 
Борба
Борислав Новачков свободен стил, 65 кг Свободен стил - 60-66кг., мъже
Владимир Дубов Свободен стил - 55-60кг., мъже
Георги Иванов Свободен стил - 66-74кг., мъже
Даниел Александров Класически стил - 74-84кг., мъже
Димитър Кумчев Свободен стил - 96-120кг., мъже
Елис Гури Класически стил - 96-120кг., мъже
Елица Янкова Свободен стил - до 48кг., жени
Мими Христова Свободен стил - 55-63кг., жени
Михаил Ганев Свободен стил - 84-96кг., мъже
Николай Байряков Класически стил - 74-84кг., мъже
Тайбе Юсеин Свободен стил - 55-63кг., жени
 
Лека атлетика
Габриела Петрова Троен скок - жени
Георги Иванов Тласкане на гюле - мъже
Георги Цонов Троен скок - мъже
Ивет Лалова-Колио Спринт 200 м. - жени
Ивет Лалова-Колио Спринт 100 м., жени
Милица Мирчева Маратон - жени
Мирела Демирева Висок скок - жени
Митко Ценов Бягане с препятствия 3000м, мъже
Радослава Мавродиева Тласкане на гюле - жени
Румен Димитров Троен скок - мъже
Силвия Дънекова Бягане с препятствия 3000м, жени
Тихомир Иванов Висок скок - мъже
 
Бадминтон
Габриела Стоева Двойки - жени
Линда Зечири Индивидуално - жени
Стефани Стоева Двойки - жени
 
Гребане
Георги Божилов Двойка скул - мъже
Кристиян Василев Двойка скул - мъже
 
Тенис
Григор Димитров Индивидуално - мъже
Цветана Пиронкова Индивидуално - жени
 
Бокс
Даниел Асенов Муха до 52 кг. - мъже
Симеон Чамов Полусредна до 69 кг. - мъже
Станимира Петрова Муха до 51 кг. - жени
 
Модерен петобой
Димитър Кръстанов Индивидуално - мъже
 
Джудо
Ивайло Иванов Категория 73-81кг. - мъже
Янислав Герчев Категория 60-66кг. - мъже
 
Художествена гимнастика
Любомира Казанова Ансамбъл - жени
Михаела Маевска Ансамбъл - жени
Невяна Владинова Индивидуален многобой - жени
Ренета Камберова Ансамбъл - жени
Християна Тодорова Ансамбъл - жени
Цветелина Найденова Ансамбъл - жени
 
Фехтовка
Панчо Пасков Сабя - индивидуално, мъже
 
Колоездене на шосе
Стефан Христов Масов старт, шосе - мъже
 

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)