ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ


Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
21.08.2016
1. Русия 36.233 т.
2. Испания 35.766 т.
3. България 35.766 т.
 
Лека атлетика - Висок скок - жени
20.08.2016
1. Рут Бейтия (Исп) 197 см.
2. Мирела Демирева (Бъл) 197 см.
3. Бланка Влашич (Хърв) 197 см.
 
Футбол - Мъже
20.08.2016
1. Бразилия
2. Германия
3. Нигерия
07.08.2016
Фиджи - Мексико 1:5
Хондурас - Португалия 1:2
05.08.2016
Нигерия - Япония 5:4
Фиджи - Южна Корея 0:8
Швеция - Колумбия 2:2
Мексико - Германия 2:2
Бразилия - ЮАР 0:0
04.08.2016
Хондурас - Алжир 3:2
Ирак - Дания 0:0
 
Лека атлетика - Спринт 200 м. - жени
17.08.2016
1. Илейн Томпсън (Ям) 21.78 сек.
2. Дафне Схипърс (Хол) 21.88 сек.
3. Тори Боуи (САЩ) 22.15 сек.
8. Ивет Лалова-Колио (Бъл) 22.69 сек.
 
Борба - Свободен стил - до 48кг., жени
17.08.2016
1. Ери Тосака (Яп)
2. Мария Стадник (Азер)
3. Сун Янан (Кит)
3. Елица Янкова (Бъл)
 
Тенис на маса - Индивидуално - жени
10.08.2016
1. Дин Нин (Кит)
2. Ли Сяося (Кит)
3. Ким Сон И (КНДР)
 
Плуване - Плуване - 4x200 свободен стил щафета, жени
10.08.2016
1. САЩ - Алисън Шмит, Леа Смит, Майя ди Радо, Кейти Ледецки 7:43.03 мин.
2. Австралия - Леа Нийл, Ема Маккион, Бронте Барат, Тамсин Куук 7:44.87 мин.
3. Канада - Катрин Савар, Тейлър Рък, Бритъни Маклийн, Пенелопи Олексяк 7:45.39 мин.
 
Плуване - Плуване - 200м. бътерфлай, жени
10.08.2016
1. Мирея Белмонте Гарсия (Исп) 2:04.85 мин.
2. Мадисън Гроувс (Авст) 2:04.88 мин.
3. Нацуми Хоси (Яп) 2:05.20 мин.
 
Плуване - Плуване - 100м. свободен стил, мъже
10.08.2016
1. Кайл Чалмърс (Авст) 47.58 сек.
2. Питер Тимерс (Бел) 47.80 сек.
3. Нейтън Ейдриън (САЩ) 47.85 сек.
 
Плуване - Плуване - 200м. бруст, мъже
10.08.2016
1. Дмитрий Баландин (Казах) 2:07.46 мин.
2. Джошуа Пренът (САЩ) 2:07.53 мин.
3. Антон Чупков (Рус) 2:07.70 мин.
 
Фехтовка - Сабя - индивидуално, мъже
10.08.2016
1. Арон Силади (Унг)
2. Дарил Гомър (САЩ)
3. Ким Джон Хван (Юж.Кор)
9-16. Панчо Пасков (Бъл)
 
Спортна гимнастика - Индивидуален многобой - мъже
10.08.2016
1. Кохей Учимура (Яп) 92,365 т.
2. Олег Верняев (Укр) 92,266 т.
3. Макс Уитлок (Великобр) 90,641 т.
 
Вдигане на тежести - Категория 63-69кг. - жени
10.08.2016
1. Сян Янмей (Кит) 261 кг.
2. Жазира Жапаркул (Казахстан) 259 кг.
3. Сара Ахмед (Еги) 255 кг.
 
Джудо - Категория 81-90кг. - мъже
10.08.2016
1. Машу Бейкър (Яп)
2. Варлам Липартелиани (Груз)
3. Сюнчжао Чън (Кит)
3. Дон Хан-Гуак (Юж.Кор)
 
Скокове във вода - 3м. трамплин, мъже
10.08.2016
1. Великобритания - Джак Лафър и Крис Миърс 454.32 т.
2. САЩ - Сам Дорман и Майк Хиксън 450.21 т.
3. Китай - Юан Цао и Кай Цин 443,70 т.
 
Джудо - Категория 63-70кг. - жени
10.08.2016
1. Харука Тачимото (Яп)
2. Юри Алевар (Кол)
3. Лаура Варгас Кох (Гер)
3. Сали Конуей (Великобр)
 
Кану-каяк (слалом) - Бързи води, едноместен каяк - мъже
10.08.2016
1. Джоузеф Кларк (Великобр) 88.53 сек.
2. Петер Каузер (Слвн) 88.70 сек.
3. Ирши Пръскавец (Чехия) 88.99 сек.
 
Колоездене на шосе - Индивидуално преследване по часовник - мъже
10.08.2016
1. Фабиан Канчелара (Швейц) 1:12:15.42 ч.
2. Том Дюмулен (Хол) 1:13:02.83 ч.
3. Крис Фруум (Великобр) 1:13:17.54 ч.
 
Спортна стрелба - Пистолет - 50м., мъже
10.08.2016
1. Джон-о Джин (Юж.Кор) 193,7 т.
2. Хоан Вин Хоанг (Виет) 191,3 т.
3. Гук Сон Ким (КНДР) 172,8 т.
32. Самуил Донков (Бъл)
 
Колоездене на шосе - Индивидуално преследване по часовник - жени
10.08.2016
1. Кристин Армстронг (САЩ) 44:26.42 мин.
2. Олга Забелинская (Рус) 44:31.97 мин.
3. Анна ван дер Бреген (Хол) 44:37.80 мин.
 
Спортна стрелба - Двоен трап - мъже
10.08.2016
1. Ал-Деехани (Кув)
2. Марко Иноченти (Ит)
3. Стивън Скот (Великобр)
Финал: Ал-Деехани (Кув) - Марко Иноченти (Италия) 26:24
За 3-то място: Стивън Скот (Великобр) - Скот Нийл (Великобр) 30:28
 

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)