ВСИЧКИ СЪСТЕЗАНИЯ


СРЯДА, 03.08
19:00 - 21:00 Футбол  Жени - Група E: Швеция - Южна Африка
21:00 - 23:00 Футбол  Жени - Група F: Канада - Австралия
22:00 - 00:00 Футбол  Жени - Група E: Бразилия - Китай
ЧЕТВЪРТЪК, 04.08
цял ден - 02:00 Футбол  Жени - Група F: Зимбабве - Германия
01:00 - 03:00 Футбол  Жени - Група G: САЩ - Нова Зеландия
04:00 - 06:00 Футбол  Жени - Група G: Франция - Колумбия
19:00 - 21:00 Футбол  Мъже - Група A: Ирак - Дания
21:00 - 23:00 Футбол  Мъже - Група D: Хондурас - Алжир
22:00 - 00:00 Футбол  Мъже - Група A: Бразилия - Южна Африка
23:00 - 01:00 Футбол  Мъже - Група C: Мексико - Германия
ПЕТЪК, 05.08
цял ден - 02:00 Футбол  Мъже - Група D: Португалия - Аржентина
01:00 - 03:00 Футбол  Мъже - Група B: Швеция - Колумбия
02:00 - 04:00 Футбол  Мъже - Група C: Фиджи - Южна Корея
04:00 - 06:00 Футбол  Мъже - Група B: Нигерия - Япония
15:00 - 17:00 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Квалификации
15:00 - 17:00 Стрелба с лък  70м., мъже - отборно - Квалификации
19:00 - 21:00 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Квалификации
19:00 - 21:00 Стрелба с лък  70м., жени - отборно - Квалификации
СЪБОТА, 06.08
14:30 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф - мъже
14:30 - 17:00 Спортна стрелба  Пушка - 10м., жени - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
15:00 - 23:32 Стрелба с лък  70м., мъже - отборно - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 00:05 Фехтовка  Шпага - индивидуално, жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 16:30 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Предварителен кръг
15:00 - 16:20 Водна топка  Мъже - Група A: Сърбия - Унгария
15:30 - 21:57 Колоездене на шосе  Масов старт, шосе - мъже - Колоездене на шосе - мъже
15:30 - 17:00 Хандбал  Жени - Група A: Норвегия - Бразилия
15:30 - 16:30 Гребане  Скул (скиф) - жени - Скиф - жени
15:30 - 17:15 Волейбол  Волейбол - жени - Група A: Япония - Южна Корея
15:45 - 17:15 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Предварителен кръг
16:00 - 22:02 Всестранна езда  Дресировка - Индивидуално - ден първи
16:00 - 22:02 Всестранна езда  Дресировка - Отборно - ден първи
16:00 - 17:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Аржентина - Холандия
16:00 - 23:25 Джудо  Категория до 60кг. - мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 23:04 Джудо  Категория до 48кг. - жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 16:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
16:20 - 17:40 Водна топка  Мъже - Група B: САЩ - Хърватия
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Спортна земна гимнастика - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Висилка - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Индивидуален многобой - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Успоредка - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Кон с гривни - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Халки - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Отборно - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Прескок - мъже - Квалификации
16:30 - 17:00 Гребане  Двойка - мъже - Двойка разпашно - мъже
16:45 - 05:00 Тенис   - Кръг 1: Григор Димитров (Бъл) - Марин Чилич (Хърв) от 18:30 ч.
17:00 - 17:45 Бокс  Лека муха от 46 до 49 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 17:30 Гребане  Двойка скул - жени - Двойка скул - жени
17:00 - 17:20 Ръгби  Жени - Група B: Франция - Испания
17:00 - 17:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
17:15 - 22:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 1
17:30 - 19:00 Хандбал  Жени - Група B: Холандия - Франция
17:30 - 18:00 Гребане  Двойка скул - мъже - Двойка скул - мъже
17:30 - 17:50 Ръгби  Жени - Група B: Нова Зеландия - Кения
17:35 - 19:20 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Китай - Холандия
17:40 - 19:00 Водна топка  Мъже - Група B: Испания - Италия
17:45 - 18:30 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 19:45 Баскетбол  Жени - Група A: Турция - Франция
18:00 - 18:30 Гребане  Четворка, лека категория - мъже - Четворка разпашно, лека категория - мъже
18:00 - 18:20 Ръгби  Жени - Група C: Великобритания - Бразилия
18:00 - 18:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група D
18:30 - 19:00 Бокс  Полутежка до 81 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:30 - 20:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Белгия - Великобритания
18:30 - 18:50 Гребане  Четворка скул - мъже - Четворка скул - мъже
18:30 - 18:50 Ръгби  Жени - Група C: Канада - Япония
18:50 - 19:10 Гребане  Четворка скул - жени - Четворка скул - жени
19:00 - 19:15 Бокс  Тежка до 91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:00 - 19:20 Ръгби  Жени - Група A: САЩ - Фиджи
19:00 - 22:00 Спортна стрелба  Пистолет - 10м., мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
19:00 - 19:24 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, мъже - Индивидуално - мъже
19:00 - 19:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група C
19:00 - 20:20 Водна топка  Мъже - Група A: Гърция - Япония
19:26 - 19:44 Плуване  Плуване - 100м. бътерфлай, жени - 100 м. бътерфлай - жени
19:30 - 21:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Австралия - Нова Зеландия
19:30 - 19:50 Ръгби  Жени - Група A: Австралия - Колумбия
19:46 - 20:10 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, мъже - Свободен стил - 400 м. (мъже)
20:12 - 20:36 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, жени - Индивидуално - жени
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група A: Австралия - Франция
20:15 - 22:00 Баскетбол  Жени - Група B: Китай - Канада
20:38 - 20:59 Плуване  Плуване - 100м. бруст, мъже - 100 м. брус - мъже
20:40 - 22:10 Хандбал  Жени - Група B: Русия - Южна Корея
21:00 - 23:00 Футбол  Жени - Група F: Канада - Зимбабве
21:00 - 22:45 Волейбол  Волейбол - жени - Група А: Бразилия - Камерун
21:01 - 21:17 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, жени - Щафета 4X100 м. свободен стил - жени
21:30 - 22:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група C
22:00 - 22:20 Ръгби  Жени - Група B: Франция - Кения
22:00 - 02:30 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 1
22:30 - 22:50 Ръгби  Жени - Група B: Нова Зеландия - Испания
22:30 - 23:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група C
22:40 - 00:10 Хандбал  Жени - Група A: Черна гора - Испания
23:00 - 23:45 Бокс  Лека муха от 46 до 49 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
23:00 - 01:00 Футбол  Жени - Група G: САЩ - Франция
23:00 - 23:20 Ръгби  Жени - Група C: Великобритания - Япония
23:00 - 00:45 Хокей на трева  Жени - Група B: Аржентина - САЩ
23:05 - 00:50 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: САЩ - Пуерто Рико
23:30 - 01:15 Баскетбол  Жени - Група A: Бразилия - Австралия
23:30 - 23:50 Ръгби  Жени - Група C: Канада - Бразилия
23:30 - 00:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
23:45 - 00:30 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
НЕДЕЛЯ, 07.08
цял ден - 02:00 Футбол  Жени - Група F: Германия - Австралия
цял ден - 01:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Канада - Германия
цял ден - 00:20 Ръгби  Жени - Група A: САЩ - Колумбия
00:30 - 01:00 Бокс  Полутежка до 81 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
00:30 - 00:50 Ръгби  Жени - Група A: Австралия - Фиджи
00:30 - 01:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група A: Китай - САЩ
01:00 - 01:15 Бокс  Тежка до 91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
01:00 - 03:00 Футбол  Жени - Група E: Южна Африка - Китай
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория до 48кг. - жени - Група A: Разпределение на медалите
01:30 - 03:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Испания - Бразилия
01:30 - 02:50 Водна топка  Мъже - Група B: Франция - Черна гора
01:45 - 03:30 Баскетбол  Жени - Група A: Беларус - Япония
01:50 - 03:20 Хандбал  Жени - Група A: Румъния - Ангола
02:00 - 04:00 Футбол  Жени - Група G: Колумбия - Нова Зеландия
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Жени - Група B: Великобритания - Австралия
02:30 - 20:30 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 2
02:30 - 04:15 Волейбол  Волейбол - жени - Група A: Русия - Аржентина
02:50 - 04:10 Водна топка  Мъже - Група A: Бразилия - Австралия
03:00 - 03:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
03:50 - 05:20 Хандбал  Жени - Група B: Швеция - Аржентина
04:00 - 06:00 Футбол  Жени - Група E: Бразилия - Швеция
04:00 - 04:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
04:03 - 04:11 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, мъже - Финал и разпределение на медалите
04:11 - 06:06 Плуване  Плуване - 100м. бътерфлай, жени - Полуфинали
04:30 - 06:15 Баскетбол  Мъже - Група А: Венецуела - Сърбия
04:30 - 04:38 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, мъже - Финал и разпределение на медалите
04:35 - 06:20 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Сърбия - Италия
04:49 - 04:57 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, жени - Финал и разпределение на медалите
05:00 - 05:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група D
05:05 - 06:20 Плуване  Плуване - 100м. бруст, мъже - Полуфинали
05:24 - 05:32 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, жени - Финал и разпределение на медалите
05:59 - 06:49 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група C
14:30 - 15:00 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф (мъже) - репешажи
15:00 - 00:05 Фехтовка  Рапира - индивидуално, мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 23:32 Стрелба с лък  70м., жени - отборно - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - жени - Скиф (жени) - репешажи
15:00 - 15:50 Спортна стрелба  Пистолет - 10м., жени - Квалификации (с участието на Антоанета Бонева)
15:00 - 18:30 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - жени - Квалификации
15:30 - 17:00 Хандбал  Мъже - Група A: Хърватия - Катар
15:30 - 15:40 Гребане  Двойка - мъже - Двойка разпашно (мъже) - репешажи
15:30 - 20:00 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - мъже - Квалификации - ден първи
15:30 - 17:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Група A: Италия - Франция
15:40 - 15:50 Гребане  Двойка скул - жени - Двойка скул (жени) - репешажи
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Спортна греда - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Спортна земна гимнастика - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Индивидуален многобой - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Отборно - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Смесена успоредка - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Прескок - жени - Квалификации
15:50 - 16:00 Гребане  Двойка скул - мъже - Двойка скул (мъже) - репешажи
16:00 - 22:01 Всестранна езда  Дресировка - Индивидуално - ден втори
16:00 - 22:01 Всестранна езда  Дресировка - Отборно - ден втори
16:00 - 17:45 Хокей на трева  Жени - Група A: Нова Зеландия - Южна Корея
16:00 - 23:25 Джудо  Категория 60-66кг. - мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 23:04 Джудо  Категория 48-52 кг. - жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 16:10 Гребане  Четворка, лека категория - мъже - Четворка разпашно, лека категория (мъже) - репешажи
16:00 - 22:30 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 2
16:00 - 16:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група F
16:00 - 18:00 Вдигане на тежести  Категория до 56кг. - мъже - Група B
16:10 - 16:40 Гребане  Двойка - жени - Двойка разпашно - жени
16:40 - 17:20 Гребане  Двойка скул, лека категория - жени - Двойка скул, лека категория - жени
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях) От 20:00 ч. Цветана Пиронкова (Бъл) - Лаура Зигемунд (Гер) - Кръг 1
17:00 - 23:45 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 18:45 Хокей на трева  Жени - Група B: Япония - Индия
17:00 - 17:20 Ръгби  Жени - Група B: Испания - Кения
17:00 - 17:30 Спортна стрелба  Пистолет - 10м., жени - Финал и разпределение на медалите
17:00 - 17:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група B
17:20 - 18:00 Гребане  Двойка скул, лека категория - мъже - Двойка скул, лека категория - мъже
17:30 - 19:00 Хандбал  Мъже - Група B: Швеция - Германия
17:30 - 17:50 Ръгби  Жени - Група B: Нова Зеландия - Франция
17:35 - 19:20 Волейбол  Волейбол - мъже - Група A: Бразилия - Мексико
17:45 - 00:45 Бокс  Полусредна до 69 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 19:45 Баскетбол  Жени - Група B: САЩ - Сенегал
18:00 - 18:30 Гребане  Четворка - мъже - Четворка разпашно - мъже
18:00 - 18:20 Ръгби  Жени - Група C: Бразилия - Япония
18:00 - 18:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група A
18:15 - 22:21 Колоездене на шосе  Масов старт, шосе - жени - Разпределение на медалите
18:30 - 21:12 Кану-каяк (слалом)  Кану - 1000м. индивидуално, мъже (c1) - Индивидуално - мъже
18:30 - 20:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Холандия - Испания
18:30 - 18:50 Ръгби  Жени - Група C: Канада - Великобритания
18:30 - 20:00 Вдигане на тежести  Категория 48-53кг. - жени - Група B
18:45 - 01:30 Бокс  Полутежка до 81 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:00 - 21:00 Футбол  Мъже - Група C: Фиджи - Мексико
19:00 - 19:20 Ръгби  Жени - Група A: Фиджи - Колумбия
19:00 - 19:18 Плуване  Плуване - 100м. гръб, жени - Квалификации
19:00 - 19:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група D
19:20 - 22:14 Кану-каяк (слалом)  Каяк - 1000м. индивидуално, мъже (k1) - Индивидуално - мъже
19:20 - 19:55 Плуване  Плуване - 200м. свободен стил, мъже - Квалификации
19:30 - 21:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Китай - Германия
19:30 - 19:50 Ръгби  Жени - Група A: Австралия - САЩ
19:57 - 20:15 Плуване  Плуване - 100м. бруст, жени - Квалификации
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група B: Бразилия - Литва
20:15 - 22:00 Баскетбол  Жени - Група B: Сърбия - Испания
20:17 - 20:35 Плуване  Плуване - 100м. гръб, мъже - Квалификации
20:37 - 21:07 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, жени - Квалификации
20:40 - 22:10 Хандбал  Мъже - Група A: Дания - Аржентина
21:00 - 23:00 Футбол  Мъже - Група D: Хондурас - Португалия
21:00 - 22:00 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - жени - Полуфинали и разпределение на медалите
21:00 - 22:45 Волейбол  Волейбол - мъже - Група B: Полша - Египет
21:09 - 21:25 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, мъже - Квалификации
21:30 - 22:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група E
21:30 - 23:10 Вдигане на тежести  Категория 48-53кг. - жени - Група А: Разпределение на медалите
22:00 - 00:00 Футбол  Мъже - Група C: Германия - Южна Корея
22:00 - 23:00 Скокове във вода   - Финал и разпределение на медалите
22:00 - 00:50 Ръгби  Жени - Eлиминационни кръгове
22:30 - 23:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група Е
22:40 - 00:10 Хандбал  Мъже - Група B: Полша - Бразилия
23:00 - 00:45 Хокей на трева  Мъже - Група A: Великобритания - Нова Зеландия
23:05 - 00:50 Волейбол  Волейбол - мъже - Група A: САЩ - Канада
23:30 - 01:15 Баскетбол  Жени - Група A: Австралия - Турция
23:30 - 00:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група E
ПОНЕДЕЛНИК, 08.08
цял ден - 02:00 Футбол  Мъже - Група D: Аржентина - Алжир
цял ден - 01:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Холандия - Ейре
цял ден - 02:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 3
00:30 - 01:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група F
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група B: Хърватия - Испания
01:00 - 03:00 Футбол  Мъже - Група A: Дания - Южна Африка
01:00 - 03:00 Футбол  Мъже - Група B: Швеция - Нигерия
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория до 56кг. - мъже - Група A: Разпределение на медалите
01:30 - 03:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Бразилия - Белгия
01:45 - 03:30 Баскетбол  Жени - Група A: Франция - Беларус
01:50 - 03:20 Хандбал  Мъже - Група A: Франция - Тунис
02:00 - 20:00 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 3
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Спортна греда - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Спортна земна гимнастика - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Индивидуален многобой - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Отборно - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Смесена успоредка - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Прескок - жени - Квалификации
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Австралия - Испания
02:30 - 04:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Група B: Русия - Куба
03:00 - 03:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група E
03:50 - 05:20 Хандбал  Мъже - Група B: Словения - Египет
04:00 - 06:00 Футбол  Мъже - Група A: Бразилия - Ирак
04:00 - 06:00 Футбол  Мъже - Група B: Япония - Колумбия
04:00 - 04:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група D
04:03 - 04:08 Плуване  Плуване - 100м. бътерфлай, жени - Финал и разпределение на медалите
04:08 - 06:37 Плуване  Плуване - 200м. свободен стил, мъже - Полуфинали
04:26 - 06:45 Плуване  Плуване - 100м. бруст, жени - Полуфинали
04:30 - 06:15 Баскетбол  Мъже - Група B: Нигерия - Аржентина
04:35 - 06:20 Волейбол  Волейбол - мъже - Група B: Аржентина - Иран
04:53 - 04:58 Плуване  Плуване - 100м. бруст, мъже - Финал и разпределение на медалите
05:00 - 05:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група B
05:01 - 05:09 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, жени - Финал и разпределение на медалите
05:09 - 06:57 Плуване  Плуване - 100м. гръб, мъже - Полуфинали
05:33 - 07:05 Плуване  Плуване - 100м. гръб, жени - Полуфинали
05:54 - 06:02 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, мъже - Финал и разпределение на медалите
05:59 - 06:49 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група A
14:30 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф (мъже) - полуфинали
14:30 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф (мъже) - полуфинали
14:50 - 15:50 Гребане  Скул (скиф) - жени - Скиф (жени) - полуфинали
15:00 - 23:23 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:00 - 00:05 Фехтовка  Сабя - индивидуално, жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 18:30 Спортна стрелба  Пушка - 10м., мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
15:00 - 16:20 Водна топка  Мъже - Група A: Сърбия - Гърция
15:10 - 15:20 Гребане  Двойка - жени - Двойка разпашно (жени) - репешажи
15:20 - 15:40 Гребане  Двойка скул, лека категория - жени - Двойка скул, лека категория (жени) - репешажи
15:26 - 23:36 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:30 - 17:00 Хандбал  Жени - Група B: Южна Корея - Швеция
15:30 - 22:00 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
15:30 - 17:15 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Китай - Италия
15:40 - 16:00 Гребане  Двойка скул, лека категория - мъже - Двойка скул, лека категория (мъже) - репешажи
16:00 - 20:20 Всестранна езда  Пресечена местност - Индивидуално
16:00 - 20:20 Всестранна езда  Пресечена местност - Отборно
16:00 - 17:45 Хокей на трева  Жени - Група A: Австралия - САЩ
16:00 - 23:25 Джудо  Категория 66-73кг. - мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 23:04 Джудо  Категория 52-57кг. жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 16:10 Гребане  Четворка скул - мъже - Четворка скул (мъже) - репешажи
16:00 - 18:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 3
16:00 - 16:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
16:00 - 18:00 Вдигане на тежести  Категория 56-62кг. - мъже - Група B
16:10 - 16:20 Гребане  Четворка скул - жени - Четворка скул (жени) - репешажи
16:20 - 16:40 Гребане  Четворка - мъже - Четворка разпашно (мъже) - репешажи
16:20 - 17:40 Водна топка  Мъже - Група B: Италия - Франция
16:30 - 16:50 Гребане  Осмица - жени - Осмица разпашно - жени
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
16:50 - 17:10 Гребане  Осмица - мъже - Осмица разпашно - мъже
17:00 - 00:00 Бокс  Лека муха от 46 до 49 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 18:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Германия - Индия
17:00 - 17:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
17:30 - 19:00 Хандбал  Жени - Група B: Франция - Русия
17:35 - 19:20 Волейбол  Волейбол - жени - Група A: Япония - Камерун
17:40 - 19:00 Водна топка  Мъже - Група B: САЩ - Испания
18:00 - 19:45 Баскетбол  Жени - Група B: Испания - САЩ
18:00 - 00:30 Бокс  Полусредна до 69 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 18:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
18:30 - 01:00 Бокс  Средна до 75 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:30 - 20:52 Кану-каяк (слалом)  Кану - 1000м. двойки, мъже (c2) - Двойки - мъже
18:30 - 20:15 Хокей на трева  Мъже - Група B: Канада - Аржентина
18:30 - 01:30 Ръгби  Жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
18:30 - 20:00 Вдигане на тежести  Категория 53-58кг. - жени - Група B
19:00 - 02:00 Бокс  Тежка до 91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:00 - 19:25 Плуване  Плуване - 200м. свободен стил, жени - Квалификации
19:00 - 19:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група D
19:00 - 20:20 Водна топка  Мъже - Група A: Унгария - Австралия
19:05 - 21:20 Ветроходство  Laser - мъже - Две състезания
19:05 - 21:30 Ветроходство  RS-X - мъже - Три състезания
19:10 - 21:54 Кану-каяк (слалом)  Каяк - 500м. индивидуално, жени (k1) - Индивидуално - жени
19:15 - 21:30 Ветроходство  Laser Radial - жени - Две състезания
19:15 - 21:40 Ветроходство  RS-X - жени - Три състезания
19:27 - 19:52 Плуване  Плуване - 200м. бътерфлай, мъже - Квалификации
19:30 - 21:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Нова Зеландия - Германия
19:54 - 20:19 Плуване  Плуване - 200м. съчетано, жени - Индивидуално - жени
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група A: Сърбия - Австралия
20:15 - 22:00 Баскетбол  Жени - Група B: Канада - Сърбия
20:40 - 22:10 Хандбал  Жени - Група A: Испания - Норвегия
21:00 - 22:45 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: САЩ - Холандия
21:30 - 22:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група C
21:30 - 23:10 Вдигане на тежести  Категория 53-58кг. - жени - Група A - разпределение на медалите
22:00 - 23:00 Плуване  Синхронен скок вода - 10м. платформа, мъже - Финал и разпределение на медалите
22:00 - 00:40 Спортна гимнастика  Отборно - мъже - Финал и разпределение на медалите
22:00 - 23:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 4
22:30 - 23:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
22:40 - 00:10 Хандбал  Жени - Група A: Бразилия - Румъния
23:00 - 00:45 Хокей на трева  Жени - Група A: Холандия - Южна Корея
23:00 - 00:00 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 4
23:05 - 00:50 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Сърбия - Пуерто Рико
23:30 - 01:15 Баскетбол  Жени - Група A: Япония - Бразилия
23:30 - 00:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
ВТОРНИК, 09.08
цял ден - 01:45 Хокей на трева  Жени - Група B: Индия - Великобритания
00:30 - 01:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група A: САЩ - Венецуела
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория 56-62кг. - мъже - Група A - разпределение на медалите
01:30 - 03:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Испания - Китай
01:30 - 02:50 Водна топка  Мъже - Група A: Япония - Бразилия
01:45 - 03:30 Баскетбол  Жени - Група B: Сенегал - Китай
01:50 - 03:20 Хандбал  Жени - Група B: Аржентина - Холандия
02:30 - 00:00 Тенис на маса   - Жени и мъже
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Жени - Група B: Аржентина - Япония
02:50 - 20:20 Водна топка   - Мъже и жени
03:00 - 01:20 Плажен волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 05:20 Хандбал  Жени - Група А: Ангола - Черна гора
04:00 - 20:39 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 06:15 Баскетбол  Мъже - Група A: Франция - Китай
14:30 - 17:50 Гребане   - Жени и мъже
15:00 - 23:23 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:00 - 00:15 Фехтовка  Шпага - индивидуално, мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 22:30 Спортна стрелба   - Жени
15:26 - 23:36 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:30 - 03:20 Хандбал  Мъже - Групова фаза
16:00 - 20:56 Всестранна езда  Прескачане на препятствия - Индивидуално - квалификации, финал и разпределение на медалите
16:00 - 01:45 Хокей на трева  Мъже - Групова фаза
16:00 - 23:25 Джудо   - Жени и мъже
16:00 - 02:40 Вдигане на тежести   - Жени и мъже
16:00 - 18:32 Всестранна езда  Прескачане на препятствия - Отборно - финал и разпределение на медалите
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
17:00 - 23:56 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 01:00 Ръгби   - Мъже
18:00 - 00:56 Бокс  Средна до 75 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:15 - 20:00 Баскетбол  Жени - Група A: Австралия - Франция
19:00 - 01:11 Бокс  Супертежка +91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:05 - 21:40 Ветроходство   - Жени и мъже
19:30 - 21:48 Кану-каяк (слалом)  Кану - 1000м. индивидуално, мъже (c1) - Полуфинал, финал и разпределение на медалите
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група B: Испания - Бразилия
21:30 - 23:15 Баскетбол  Жени - Група A: Бразилия - Беларус
22:00 - 23:00 Скокове във вода  10м. платформа, жени - Двойки - синхронно
22:00 - 23:55 Художествена гимнастика   - Ансамбъл - финал
22:00 - 00:00 Футбол  Жени - Група F: Австралия - Зимбабве
22:00 - 00:00 Футбол  Жени - Група F: Германия - Канада
22:00 - 23:55 Спортна гимнастика  Отборно - жени - Финал и разпределение на медалите
23:45 - 01:30 Баскетбол  Жени - Група A: Турция - Япония
СРЯДА, 10.08
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група B: Литва - Нигерия
01:00 - 03:00 Футбол  Жени - Група G: Нова Зеландия - Франция
01:00 - 03:00 Футбол  Жени - Група G: Колумбия - САЩ
02:30 - 03:15 Хокей на трева   - Жени и мъже
02:30 - 18:00 Тенис на маса   - Жени и мъже
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
03:00 - 01:20 Плажен волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 03:20 Хандбал   - Жени и мъже
04:00 - 03:00 Футбол   - Жени и мъже
04:00 - 20:53 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 06:15 Баскетбол   - Жени и мъже
14:30 - 19:00 Колоездене на шосе   - Жени и мъже
14:30 - 02:10 Фехтовка   - Жени (рапира) и мъже (сабя)
14:30 - 16:40 Гребане   - Жени и мъже
15:00 - 00:41 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:00 - 22:00 Спортна стрелба   - Мъже
15:00 - 02:50 Водна топка   - Мъже
15:26 - 00:54 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Eлиминационни кръгове
16:00 - 22:30 Конна обездка   - Индивидуално и отборно
16:00 - 23:25 Джудо   - Жени и мъже
16:00 - 02:40 Вдигане на тежести   - Жени и мъже
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
17:00 - 02:00 Бокс   - Мъже
17:00 - 01:00 Ръгби   - Мъже
19:05 - 21:35 Ветроходство   - Жени, мъже и смесени екипажи
19:30 - 21:47 Кану-каяк (слалом)   - Мъже
22:00 - 23:00 Скокове във вода   - Мъже
22:00 - 00:30 Спортна гимнастика   - Мъже
ЧЕТВЪРТЪК, 11.08
02:15 - 01:00 Фехтовка   - Жени (рапира и шпага) и мъже (сабя)
02:30 - 03:15 Хокей на трева   - Жени и мъже
02:30 - 04:30 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Финали и разпределение на медалите
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
02:50 - 20:20 Водна топка   - Жени и мъже
03:00 - 01:20 Плажен волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 03:20 Хандбал   - Жени и мъже
04:00 - 06:00 Футбол   - Мъже
04:03 - 20:54 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 02:45 Баскетбол   - Жени и мъже
13:30 - 21:30 Голф   - Мъже
14:00 - 02:10 Бадминтон   - Жени и мъже
14:30 - 15:50 Гребане   - Жени и мъже
15:00 - 22:56 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 19:00 Спортна стрелба  Пушка 50м. 3 позиции - жени - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
16:00 - 22:30 Конна обездка   - Индивидуално и отборно
16:00 - 23:25 Джудо   - Жени и мъже
16:00 - 18:00 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Полуфинали
17:00 - 02:00 Бокс   - Мъже
18:00 - 06:15 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
18:30 - 21:32 Кану-каяк (слалом)   - Жени и мъже
18:30 - 01:30 Ръгби   - Мъже
19:05 - 21:40 Ветроходство   - Жени, мъже и смесени екипажи
22:00 - 00:29 Колоездене на писта   - Жени и мъже
22:00 - 23:55 Художествена гимнастика   - Индивидуален многобой
ПЕТЪК, 12.08
02:15 - 02:10 Бадминтон   - Жени и мъже
02:30 - 03:15 Хокей на трева   - Жени и мъже
02:30 - 04:30 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Финали и разпределение на медалите
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
03:00 - 01:50 Плажен волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 03:20 Хандбал   - Жени и мъже
04:00 - 22:06 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 02:45 Баскетбол   - Жени и мъже
13:30 - 21:30 Голф   - Мъже - Кръг 2
14:30 - 16:34 Гребане   - Жени и мъже
15:00 - 22:56 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 01:00 Фехтовка  Рапира - отборно, мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 22:00 Спортна стрелба   - Жени и мъже
15:00 - 02:50 Водна топка   - Мъже
15:30 - 22:10 Лека атлетика   - Жени и мъже
16:00 - 22:24 Конна обездка   - Индивидуално и отборно
16:00 - 23:25 Джудо   - Жени и мъже
16:00 - 04:30 Тенис на маса   - Жени и мъже - отборно
16:00 - 02:40 Вдигане на тежести   - Жени и мъже
17:00 - 01:45 Бокс   - Жени и мъже
18:00 - 06:15 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
19:00 - 03:00 Футбол  Жени - Четвъртфинали
19:05 - 21:40 Ветроходство   - Жени и мъже
20:03 - 22:13 Батут  Батут - жени - Квалификации, финали и разпределение на медалите
21:30 - 00:30 Скокове във вода   - Жени - 3-метров трамплин
22:00 - 00:50 Колоездене на писта   - Жени и мъже
23:20 - 02:00 Тенис  Двойки - мъже - Мач за титлата
23:20 - 02:00 Тенис  Двойки - мъже - Мач за бронзовите медали
СЪБОТА, 13.08
02:00 - 01:50 Плажен волейбол   - Жени и мъже - осминфинали
02:15 - 02:15 Бадминтон   - Жени и мъже
02:30 - 18:43 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 03:15 Хокей на трева   - Жени и мъже
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
02:50 - 20:20 Водна топка   - Жени и мъже
03:50 - 03:20 Хандбал   - Жени и мъже
04:00 - 03:00 Футбол   - Жени и мъже - четвъртфинали
04:03 - 05:04 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 02:45 Баскетбол   - Жени и мъже
13:30 - 21:30 Голф   - Мъже - Кръг 3
15:00 - 00:45 Фехтовка  Сабя - отборно, жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 22:00 Спортна стрелба   - Мъже
15:30 - 17:34 Гребане   - Жени и мъже
16:00 - 00:21 Колоездене на писта   - Жени (кейрин и отборно преследване) и мъже (спринт)
16:00 - 04:30 Тенис на маса   - Жени и мъже
17:00 - 02:00 Бокс   - Мъже
18:00 - 20:40 Тенис  Индивидуално - мъже - Мач за бронзовите медали
18:00 - 22:00 Тенис  Двойки - жени - Мач за бронзовите медали
19:05 - 21:35 Ветроходство   - Жени, мъже и смесени екипажи
20:03 - 22:13 Батут  Батут - мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите
20:40 - 23:20 Тенис  Индивидуално - жени - Мач за бронзовите медали
21:30 - 02:40 Вдигане на тежести   - Мъже - до 94 кг.
22:00 - 23:40 Скокове във вода   - Жени - 3-метров трамплин
22:00 - 02:00 Тенис  Смесени двойки - Мач за бронзовите медали
23:20 - 02:00 Тенис  Индивидуално - жени - Мач за титлата
НЕДЕЛЯ, 14.08
02:00 - 18:30 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:00 - 23:50 Плажен волейбол   - Жени и мъже
02:20 - 02:15 Бадминтон   - Жени и мъже
02:30 - 01:45 Хокей на трева   - Жени и мъже
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 03:20 Хандбал   - Жени и мъже
04:00 - 06:00 Футбол  Мъже - Четвъртфинали
04:03 - 05:16 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 02:45 Баскетбол   - Жени и мъже
13:00 - 21:40 Голф   - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 01:00 Фехтовка  Шпага - отборно, мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите
15:00 - 20:00 Спортна стрелба  Пушка 50м. 3 позиции - мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите
16:00 - 19:38 Прескачане   - Квалификации - индивидуално и отборно
16:00 - 00:00 Тенис на маса  Отборно - мъже - Четвъртфинали
16:00 - 00:38 Борба   - Мъже - класически стил
17:00 - 02:00 Бокс   - Жени и мъже
17:00 - 19:15 Синхронно плуване   - Дуети
18:00 - 20:40 Тенис  Индивидуално - мъже - Мач за титлата
18:50 - 02:50 Водна топка   - Мъже
19:05 - 21:35 Ветроходство   - Жени, мъже и смесени екипажи
20:00 - 22:55 Спортна гимнастика   - Жени и мъже
20:40 - 23:20 Тенис  Двойки - жени - Мач за титлата
22:00 - 01:33 Колоездене на писта   - Жени и мъже
22:00 - 23:15 Скокове във вода   - Жени - 3-метров трамплин
23:20 - 02:00 Тенис  Смесени двойки - Мач за титлата
ПОНЕДЕЛНИК, 15.08
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория над 75кг. - жени - Група А: Финал и разпределение на медалите
01:30 - 04:30 Тенис на маса  Отборно - жени - Полуфинал
02:00 - 01:30 Бокс   - Жени и мъже
02:20 - 02:25 Бадминтон   - Жени и мъже
02:30 - 18:03 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 01:45 Хокей на трева   - Жени и мъже - четвъртфинали
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
02:50 - 03:00 Водна топка   - Мъже и жени
03:50 - 03:20 Хандбал   - Жени и мъже
04:30 - 02:45 Баскетбол   - Мъже
05:00 - 23:50 Плажен волейбол   - Жени и мъже - четвъртфинали
15:00 - 17:30 Кану-каяк (спринт)   - Жени и мъже
15:00 - 17:30 Плуване  Плуване - 10 км маратон, жени - Разпределение на медалите
16:00 - 00:35 Колоездене на писта   - Жени и мъже
16:00 - 19:30 Конна обездка   - Индивидуално - свободен стил
16:00 - 04:30 Тенис на маса   - Жени и мъже - полуфинали
16:00 - 00:38 Борба   - Мъже - класически стил
17:00 - 19:15 Синхронно плуване   - Дуети
19:05 - 21:35 Ветроходство   - Жени и мъже
20:00 - 22:16 Спортна гимнастика   - Жени и мъже
21:15 - 00:45 Скокове във вода   - Мъже - 3-метров трамплин
21:30 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория 94-105кг. - мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите
ВТОРНИК, 16.08
02:30 - 18:31 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 02:25 Бадминтон   - Жени и мъже
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Жени - Четвъртфинал
02:30 - 02:00 Волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 05:20 Хандбал  Мъже - Група A: Катар - Аржентина
04:30 - 02:30 Баскетбол   - Жени и мъже
05:00 - 23:50 Плажен волейбол   - Жени и мъже
15:00 - 16:20 Кану-каяк (спринт)   - Жени и мъже
15:00 - 17:30 Плуване  Плуване - 10 км маратон, мъже - Плувен маратон
16:00 - 00:26 Колоездене на писта   - Жени и мъже
16:00 - 01:45 Скокове във вода   - Мъже - 3-метров трамплин - полуфинал, финал и разпределене на медалите
16:00 - 19:27 Прескачане   - Индивидуално и отборно
16:00 - 01:00 Хандбал  Жени - Четвъртфинали
16:00 - 00:38 Борба   - Мъже - класически стил
17:00 - 01:30 Бокс   - Жени и мъже
17:00 - 04:30 Тенис на маса  Отборно - жени - Финали и разпределение на медалите
17:00 - 23:50 Водна топка  Мъже - Четвъртфинали
18:00 - 00:45 Хокей на трева  Мъже - Полуфинали
19:00 - 00:00 Футбол  Жени - Полуфинали
19:05 - 21:35 Ветроходство   - Жени, мъже и смесени екипажи
20:00 - 22:04 Спортна гимнастика   - Жени и мъже
20:00 - 21:00 Синхронно плуване   - Дуети - финал и разпределение на медалите
21:30 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория над 105кг. - мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
СРЯДА, 17.08
02:30 - 02:21 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 19:25 Бадминтон   - Жени, мъже и смесени двойки
02:30 - 04:30 Хандбал  Жени - Четвъртфинал
04:15 - 06:00 Баскетбол  Жени - Четвъртфинал
04:15 - 02:00 Волейбол   - Жени и мъже - четвъртфинали
05:00 - 06:49 Плажен волейбол   - Жени и мъже - полуфинали
13:30 - 21:30 Голф   - Жени - Кръг 1
15:00 - 17:02 Кану-каяк (спринт)   - Жени и мъже
15:00 - 00:00 Таекуондо   - Жени и мъже - елиминационни кръгове
16:00 - 18:20 Прескачане   - Индивидуално и отборно
16:00 - 01:00 Хандбал  Мъже - Четвъртфинали
16:00 - 00:45 Борба   - Жени - свободен стил
17:00 - 02:30 Баскетбол  Мъже - Четвъртфинали
17:00 - 04:30 Тенис на маса  Отборно - мъже - Финали и разпределение на медалите
17:00 - 23:50 Водна топка   - Жени - елиминационни кръгове
18:00 - 00:45 Хокей на трева  Жени - Полуфинали
19:00 - 00:00 Футбол  Мъже - Полуфинали
19:05 - 20:30 Ветроходство   - Жени и мъже - Клас "470", разпределение на медалите
19:30 - 21:22 Колоездене BMX   - Жени и мъже - скоростна надпревара
20:00 - 22:45 Бокс   - Жени и мъже
21:00 - 00:10 Скокове във вода   - Жени - 10-метрова платформа
ЧЕТВЪРТЪК, 18.08
02:00 - 00:00 Таекуондо   - Жени и мъже
02:30 - 01:20 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 04:30 Хандбал  Мъже - Четвъртфинал
04:00 - 06:49 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Финали и разпределение на медалите
04:15 - 06:00 Баскетбол  Мъже - Четвъртфинал
04:15 - 06:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Четвъртфинали
13:30 - 21:30 Голф   - Жени - Кръг 2
14:30 - 19:25 Бадминтон   - Жени и мъже
15:00 - 16:10 Кану-каяк (спринт)   - Жени и мъже
16:00 - 23:15 Скокове във вода   - Жени - 10-метрова платформа - полуфинал, финал и разпределение на медалите
16:00 - 23:30 Модерен петобой   - Жени и мъже
16:00 - 00:45 Борба   - Жени - свободен стил
17:00 - 18:58 Триатлон  Индивидуално - мъже - Разпределение на медалите
17:00 - 23:50 Водна топка  Мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 00:45 Хокей на трева  Мъже - Финали и разпределение на медалите
19:00 - 19:50 Синхронно плуване   - Отборно
19:00 - 21:00 Волейбол  Волейбол - жени - Полуфинали
19:05 - 20:25 Ветроходство   - Жени и мъже - 49er, финали и разпределение на медалите
19:30 - 20:18 Колоездене BMX   - Мъже - четвъртфинали
20:00 - 21:45 Бокс   - Жени и мъже
21:00 - 03:00 Баскетбол  Жени - Полуфинали
21:30 - 23:30 Хандбал  Жени - Полуфинал
ПЕТЪК, 19.08
02:00 - 00:00 Таекуондо   - Жени и мъже
02:30 - 22:15 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 04:30 Хандбал  Жени - Полуфинал
04:00 - 06:49 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Финали и разпределение на медалите
04:15 - 06:15 Волейбол  Волейбол - жени - Полуфинали
13:30 - 21:30 Голф   - Жени - Кръг 3
14:30 - 16:05 Бадминтон  Индивидуално - мъже - Полуфинали
15:00 - 16:44 Кану-каяк (спринт)   - Жени и мъже
16:00 - 20:20 Прескачане   - Индивидуално - финали и разпределение на медалите
16:00 - 22:50 Водна топка  Жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 00:38 Борба   - Мъже - свободен стил
16:10 - 17:45 Бадминтон  Индивидуално - жени - Финали и разпределение на медалите
16:20 - 23:50 Художествена гимнастика  Индивидуален многобой - жени - Четири уреда: топка, обръч, лента и бухалки
17:50 - 18:35 Бадминтон  Двойки - мъже - Финал и разпределение на медалите
18:00 - 00:45 Хокей на трева  Жени - Финали и разпределение на медалите
18:00 - 00:20 Модерен петобой  Индивидуално - жени - Жени
18:00 - 19:00 Синхронно плуване   - Отборно
19:00 - 01:30 Футбол  Жени - Финали и разпределение на медалите
19:00 - 21:00 Волейбол  Волейбол - мъже - Полуфинали
19:30 - 21:05 Колоездене BMX   - Жени - полуфинали, финал и разпределене на медалите
19:38 - 21:15 Колоездене BMX   - Мъже - полуфинали, финал и разпределене на медалите
20:00 - 22:15 Бокс   - Жени и мъже
21:30 - 03:00 Баскетбол  Мъже - Полуфинали
21:30 - 23:30 Хандбал  Мъже - Полуфинал
22:00 - 01:10 Скокове във вода   - Мъже - 10-метрова платформа
СЪБОТА, 20.08
02:00 - 00:00 Таекуондо   - Жени и мъже
02:30 - 04:36 Лека атлетика   - Жени и мъже
02:30 - 04:30 Хандбал  Мъже - Полуфинал
04:15 - 06:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Полуфинали
13:00 - 21:40 Голф   - Жени - Кръг 4, финали и разпределение на медалите
14:30 - 16:30 Бадминтон  Индивидуално - мъже - Финали и разпределение на медалите
15:00 - 15:57 Кану-каяк (спринт)   - Жени и мъже - финали и разпределение на медалите
16:00 - 19:50 Художествена гимнастика  Ансамбъл - жени - Многобой - квалификации
16:00 - 00:38 Борба   - Мъже - свободен стил
17:00 - 23:55 Скокове във вода   - Мъже - 10-метрова платформа - полуфинал, финал и разпределение на медалите
17:00 - 19:12 Триатлон  Индивидуално - жени - Разпределение на медалите
17:30 - 23:15 Баскетбол  Жени - Финали и разпределение на медалите
17:30 - 23:30 Хандбал  Жени - Финали и разпределение на медалите
17:40 - 01:10 Водна топка  Мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
18:00 - 00:20 Модерен петобой  Индивидуално - мъже - Разпределение на медалите
18:30 - 20:15 Планинско колоездене   - Жени - пресечена местност, разпределение на медалите
19:00 - 01:30 Футбол  Мъже - Финали и разпределение на медалите
19:00 - 21:00 Волейбол  Волейбол - жени - Мач за бронзовите медали
20:00 - 21:15 Бокс   - Жени и мъже - финали и разпределение на медалите
21:20 - 23:31 Художествена гимнастика  Индивидуален многобой - жени - Финали и разпределение на медалите
НЕДЕЛЯ, 21.08
02:00 - 04:30 Таекуондо   - Жени и мъже - финали и разпределение на медалите
02:30 - 18:15 Лека атлетика   - Жени и мъже
04:15 - 06:15 Волейбол  Волейбол - жени - Финал и разпределение на медалите
14:30 - 20:53 Борба   - Мъже - свободен стил, разпределение на медалите
15:30 - 21:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Финали и разпределение на медалите
16:30 - 22:00 Хандбал  Мъже - Финали и разпределение на медалите
17:00 - 18:30 Художествена гимнастика  Ансамбъл - жени - Финали и разпределение на медалите
17:30 - 23:30 Баскетбол  Мъже - Финали и разпределение на медалите
18:30 - 20:15 Планинско колоездене   - Мъже - пресечена местност, разпределение на медалите
20:00 - 21:30 Бокс   - Жени и мъже - финали и разпределение на медалите
ПОНЕДЕЛНИК, 22.08
ВТОРНИК, 23.08

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)